- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- SAMSUNG LS32AG320NUXEN 32inch FHD IPS Odyssey G3 16:9 165Hz 1ms Black (ID: 227670)
Монитор SAMSUNG LS32AG320NUXEN 32inch FHD IPS Odyssey G3 16:9 165Hz 1ms Black LS32AG320NUXEN
изчерпано
Размер: 32"
Тип: VA
Технология: LED LCD
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 1 ms (MPRT)
Честота: 165 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 227670
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 698.4 x 392.85 mm |
| Време на реакция | 1 ms (MPRT) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Contrast |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 165 Hz |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Стандарти | Windows 10 |
| Размери | 71.92 cm x 24.88 cm x 59.74 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Контраст | 3000:1 |
| Вертикално завъртане | -2/+92 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 6.2 kg |
| Накланяне | -5/+20 |
| Размер | 32" |
| Интерфейс | DisplayPort 1.2 HDMI Headphones |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | 72% NTSC |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Game mode
Mega Dynamic Contrast Ratio Black eQualizer Flicker Free technology Eco Saving Plus Eye Saver Mode Off Timer Plus Refresh Rate Optimizer 3-sided bezeless |
| Захранване | Захранващ адаптер |
| Местоположение на захранването | Външно |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 24 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 48 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x DisplayPort cable |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Височина | 434.8 мм, 597.4 мм |
| Ширина | 719.2 мм, 719.2 мм |
| Дълбочина | 93.7 мм, 248.8 мм |
| Хоризонтално завъртане | 30 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Енергиен клас | Class E |
| Годишна консумация на енергия | 35 kWh |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync Premium |
| Извит | Flat |
| Консумация на енергия в SDR | 24 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Рамка | 3-sided frameless |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | LS32AG320NUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив