- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Samsung M5 32" Smart Monitor (ID: 697082)
Монитор Samsung M5 32" Smart Monitor LS32CM500EUXDU
изчерпано
Размер: 32"
Тип: VA
Технология: LED LCD
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 4 ms (grey-to-grey)
Честота: 60 Hz
Гаранция:
4.0
от 5.0
(1)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 697082
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.3113 mm |
| Време на реакция | 4 ms (grey-to-grey) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 60 Hz |
| Аудио | 5W x2, Loudspeaker, Adaptive Sound |
| HDMI | 2 HDMI |
| Стандарти | CEC, HDCP 2.2 |
| Размери | 71.61 cm x 19.35 cm x 51.7 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), screen mirroring, Samsung DeX, AirPlay 2 |
| Контраст | 3000:1 |
| USB hub | 2 USB |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 6.2 kg |
| Накланяне | -2/+22 |
| Размер | 32" |
| Интерфейс | 2 x HDMI 1.4 (HDCP 2.2) 2 x USB |
| Аксесоари | Remote control |
| Наситеност на цветовете | 1 billion colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Game mode
Smart TV Flicker Free technology Image Size Eye Saver Mode Auto Source Switch+ Adaptive Picture Tizen Platform Tap View Remote Access Sound Mirroring Adaptive Sound Game Bar 2.0 Virtual AIM Point Wireless DeX IoT Hub Gaming Hub Workspace Samsung TV Plus Super Ultrawide GameView Nifty Gateway |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| LAN порт | WiFi5, Bluetooth 5.2 |
| Захранване | Захранващ модул |
| Местоположение на захранването | Вътрешен |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 26 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 60 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 5 Watt |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Вградени устройства | USB Hub, Wi-Fi, Bluetooth 5.2 adapter |
| Софтуер | Intel Wireless Display, Microsoft 365, Google Meet |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Височина | 424.5 мм, 517 мм |
| Ширина | 716.1 мм, 716.1 мм |
| Дълбочина | 41.8 мм, 193.5 мм |
| Енергиен клас | Class E |
| Годишна консумация на енергия | 38 kWh |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Езици на екранното меню | Multilingual |
| Консумация на енергия в SDR | 26 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 37 kWh/1000h |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | LS32CM500EUXDU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
4.0
1 отзива.
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка