- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- Samsung S27A600U 27" Bezelless 16:9 2560x1440 IPS HDR10 HAS (ID: 437191)
Монитор Samsung S27A600U 27" Bezelless 16:9 2560x1440 IPS HDR10 HAS LS27A600UUUXEN
изчерпано
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 2560x1440
Време на реакция: 5 ms
Честота: 75 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 437191
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , Подходящи за игри |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Време на реакция | 5 ms |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega DCR |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 75 Hz |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB | USB Type-C |
| Стандарти | TUV |
| Размери | 61.55 cm x 19.64 cm x 55.19 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Контраст | 1000:1 |
| Вертикално завъртане | -2/+92 |
| USB hub | 3 USB 3.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 6.7 kg |
| Накланяне | -2/+25 |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | DisplayPort DisplayPort 1.2 output HDMI Headphones 3 x USB 3.0 USB-C (power up to 90W) Network |
| Наситеност на цветовете | 1.07 billion colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Picture by picture
game mode Mega Dynamic Contrast Ratio Eco Light Sensor Flicker Free technology Image Size Eco Saving Plus Eye Saver Mode Picture-in-Picture Off Timer Adaptive Picture Auto Source Switch |
| LAN порт | RJ-45 |
| Консумация | 21 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable 1 x USB-C cable |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | USB 3.0 hub |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Хоризонтално завъртане | 60 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Енергиен клас | Class E |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync |
| Извит | Flat |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| USB power delivery | 90 Watt |
| Консумация на енергия в SDR | 21 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 32 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| ENERGY STAR сертифициран |
|
| TCO сертифициран | TCO Certified Displays 8 |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | LS27A600UUUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
- Discover the details
Experience details not seen before. When watching your favorite movie or working on your latest project, benefit from precision up to 1.7x the pixel density of Full HD. QHD provides more room for multitasking or taking in beautiful videos and images. - See greatness from any angle
Optimized for professional work environments, Samsung high-resolution monitors feature an IPS panel delivering crystal clear color quality and a wide viewing angle of 178°. Every user can expect a great viewing experience from any angle in vivid and vibrant color without washing or fade. - Enjoy a billion colors with incredible depth
Enjoy any content in stunning color accuracy and detail. With a wide range of colors, near limitless hues and HDR10, which makes dark colors darker and the brightest colors even brighter, every piece of content becomes a joy to look at and can be experienced exactly as the creator intended. - Work clutter-free and stress-free
Ditch the clutter and enjoy simplicity. Samsung high-resolution monitors features a USB type-C port to power your laptop and transmit data with just one cable. With multiple USB 3.0 ports, you can also plug devices directly into the monitor for a clearer, cleaner workspace. - Relieve your eyes from strain
Keep your eyes fresh and strain-free. For those late-night projects, brightness and color temperature adjust automatically for optimization in any environment. With TUV-certified eye care technology, Samsung protects eyes against excessive blue light with Eye Saver Mode and a Flicker Free feature. - Maximize comfort, minimize distractions
Position your monitor for optimal comfort. Borderless design, VESA mount compatibility and a variety of tilt, swivel and pivot control points allow you to mount your monitor in any environment. In addition, a slim metal stand and narrow depth take up less desk space for a clean, seamless work setup. - Stay in sync with the action
Make your entertainment experience more fluid than ever. AMD FreeSync keeps your monitor and graphics card refresh rate in sync to reduced image tear and stutter. Movies and games have no interruptions and even fast action scenes are ultra-responsive and smooth. - Create a sustainable future
Transform your Eco-friendly packaging into practical tools or choose to recycle for enhanced sustainability. Globally certified for energy efficiency, Samsung monitor features Eco-saving plus mode that preserves more energy, while maintaining bright and vivid picture quality. - Plug and see
No more switching around. With Automatic Source Switch Plus, your monitor detects newly connected devices as soon they're plugged in, and displays the correct signal. No more searching for the right input on the menu.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив