- VIEWSONIC 23.8" VG24G1-HD (ID: 851524)
Монитор VIEWSONIC 23.8" VG24G1-HD VX24G1-HD
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 851524
Вземи супер отстъпка:
VIEWSONIC 23.8" VG24G1-HD+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.275 mm |
| Време на реакция | 1 ms (MPRT) |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Честота | 180 Hz |
| HDMI | 2 x HDMI 2.0 |
| Display port | 1 x Display Port |
| Стандарти |
CB
RoHS WEEE REACH UkrSEPRO ERP EAC CE/EMC |
| Размери | 54.2 cm x 20 cm x 41.6 cm - with stand |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Контраст | 1000:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 2.7 kg |
| Накланяне | -5/+20 |
| Размер | 24" |
| Интерфейс | DisplayPort 1.4 2 x HDMI Audio line-out |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Гама | 79% NTSC, 111% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции | HDCP, Eco-Mode |
| Функции |
SuperClear IPS panel
HDR10 Rapid 1ms MPRT ensures crisp images Variable Refresh Rate G-Sync compatible Flicker-Free |
| Консумация | 23 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 26 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x DisplayPort 1.4 cable |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 90% (non-condensing) |
| Хоризонтална честота | 51 - 210 KHz |
| Вертикална честота | 48 - 180 Hz |
| Допълнителни портове | Audio Out |
| Енергиен клас | Class E |
| Размер на виждане | 23.8" |
| Технология за подсветката | WLED |
| Покритие на дисплея | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Енергиен клас в HDR | Class E |
| Живот на подсветката | 30,000 hours |
| Консумация на енергия в SDR | 16 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 21 kWh/1000h |
| Тънка рамка | да |
| Game tehnology | VRR |
| sRGB coverage | 111% |
| NTSC | 79% |