Мултифункционално у-во Brother DCP-L3560CDW Colour Laser Multifunctional DCPL3560CDWYJ1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Технология на печат: Лазер
Цветен обхват: Цветен
Размер на медията: Standard Tray - A4, Letter,...
Двустранен печат: yes
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 691590
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Технология на печат | Лазер |
| Цветен обхват | Цветен |
| Капацитет на медията | 250 sheets |
| Детайли за медията | Input tray - 250 sheets - Legal (216 x 356 mm) weight: 60 g/m² - 163 g/m² Bypass tray - 1 sheet size: 76.2 x 116 mm - 216 x 355.6 mm weight: 60 g/m² - 163 g/m² Output tray - 150 sheets ADF - 50 sheets size: 105 x 147.3 mm - 215.9 x 355.6 mm weight: 60 g/m² - 105 g/m² |
| Размер на медията |
Standard Tray - A4
Letter Legal Mexico Legal India Legal Executive A5 A5 Long Edge A6 B5 (JIS) B5 (ISO) B6 (JIS) A4 Short (270mm) Folio 16K (195 x 270mm); Manual Feed Slot: Width 76.2 - 216mm Length 116 - 355.6 mm |
| Вид на медията |
Standard Tray – Plain Paper
| Двустранен печат |
| Двустранен печат | Автоматично |
| Активиран AirPrint |
| Капацитет на автоматично подаващо устройство | 50 Sheets |
| Bypass feeder capacity | 1 sheet |
| Цвят | White-Grey |
| Скорост на цветно копиране | Up to 26 ppm (A4, normal); FCOT: Less than 15.5 seconds |
| Скорост на цветно принтиране | Up to 26 ppm (A4, normal); Up to 10 ppm (A4, duplex); FPOT: Less than 13.5 seconds |