- Начало
- Принтиращи устройства
- Мултифункционални у-ва
- Brother
- BROTHER MFC-L6915DN MFP Monolaser 50ppm (ID: 800780)
Мултифункционално у-во BROTHER MFC-L6915DN MFP Monolaser 50ppm MFCL6915DNRE1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Технология на печат: Лазерен
Цветен обхват: Черно/Бял
Размер на медията: A4/Legal
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
16 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 800780
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Технология на печат | Лазерен |
| Цветен обхват | Черно/Бял |
| Капацитет на медията | 520 sheets |
| Детайли за медията | Input tray - 520 sheets - Legal (216 x 356 mm) weight: 60 g/m² - 163 g/m² ADF - 80 sheets size: 105 x 147.3 mm - 215.9 x 355.6 mm weight: 60 g/m² - 105 g/m² Bypass tray - 100 sheets - 215.9 x 355.6 mm weight: 60 g/m² - 230 g/m² Output tray - 260 sheets |
| Размер на медията | A4/Legal |
| Вид на медията |
Plain paper
letterheaded paper coloured paper thin paper recycled paper thick paper envelopes labels |
| Двустранно копиране | Автоматично |
| Двустранен печат | Автоматично |
| Двустранно сканиране | Автоматично |
| Капацитет на автоматично подаващо устройство | 80 sheets |
| Bypass feeder capacity | 100 sheets |
| Резолюция при копиране | Up to 1200 x 600 dpi |
| Функции за копиране | Sort, Stack |
| Размери | 49.5 cm x 49.5 cm x 51.8 cm |
| Характеристики на дисплея | Touch screen |
| Размери на пликове | International C5 (162 x 229 mm), International DL (110 x 220 mm), Monarch (98.4 x 190.5 mm), Com-10 (105 x 241 mm) |
| Съвместимост с факс | Super G3 |
| Система за компресиране на факс данни | MH, MR, MMR, JBIG |
| Функции на факса | Automatic redialing |
| Fax reception memory capacity | Up to 500 pages |
| Скорост на факса | 33.6 Kbps |
| Факс бързо набиране | 300 station(s) |
| Капацитет на паметта за предаване на факс | Up to 500 pages |
| Факс вид | Plain paper |
| Време за излизане на първо копие (черно-бяло) | 8.7 sec |
| Време за първо разпечатване (черно-бяло) | 6.7 sec |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B 1 x Gigabit LAN - RJ-45 2 x USB 2.0 host - 4 pin USB Type A |
| Максимално увеличение на документа | 400% |
| Максимално намаляване на документи | 25% |
| Брой копия | 999 |
| Капацитет на изходните тави | 250 sheets |
| PC Faxing |
|
| Консумация на енергия в работен режим | 710 Watt |
| Консумация на енергия в режим на сън | 6.7 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 31 Watt |
| Резолюция на принтиране | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Скорост на печат | Up to 50 ppm |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 24-bit |
| Дълбочина на сивото при сканиране | 8-bit |
| Резолюция на сканиране | 1200 x 1200 dpi |
| Протоколи за сигурност |
Wi-Fi Direct
APOP SMTP SSL TLS SNMP 3 802.1x EAP-MD5 EAP-FAST PEAP EAP-TLS EAP-TTLS Kerberos IPsec WEP WPA-PSK WPA2-PSK WPA3-SAE AES TKIP IPv4 support IPv6 support |
| Подробности за скоростта | Printing: up to 52 ppm (Letter A) - B/W (ISO/IEC 24734) Printing: up to 50 ppm (A4) - B/W (ISO/IEC 24734) Printing: up to 24 spm (Letter A) - B/W duplex Printing: up to 24 spm (A4) - B/W duplex |
| Стандартна памет | 2 GB |
| Поддържано тегло на медията | 60 g/m² - 230 g/m² |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 20 kg |
| Код на продукта | MFCL6915DNRE1 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Brother Central and Eastern Europe Am Euro Platz 2/2M1 1120 Vienna, AT |
| Уебсайт | https://www.brother.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е Gold Partner на Brother |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка