- Начало
- Принтиращи устройства
- Мултифункционални у-ва
- Canon
- CANON PIXMA TS3750I BLACK (ID: 870402)
Мултифункционално у-во CANON PIXMA TS3750I BLACK 6671C006BA
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Технология на печат: Inkjet
Цветен обхват: Цветен
Размер на медията: Plain paper: A4, A5, B5,...
Двустранен печат: Manual operation
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 870402
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Технология на печат | Inkjet |
| Цветен обхват | Цветен |
| Размер на медията |
Plain paper: A4
A5 B5 Letter Legal;Photo paper: 13x18cm 10x15cm 13x13cm |
| Вид на медията | Plain Paper; Different types of photo papers |
| Двустранен печат | Manual operation |
| Консумативи за черен печат | Ink Subscription Cartridges: PG-575i (Black)CL-576i (Colour);Non-Ink Subscription Compatible Cartridges: PG-575, PG-575XL (Black)CL-576, CL-576XL (Colour) |
| Консумативи за цветен печат | A4 colour documents printing;Black: 100 pages Black XL: 400 pages;Colour: 100 pages Colour XL: 300 pages |
| Цвят | Black |
| Скорост на цветно копиране | sESAT: Approx. 3.0 ipm (Up to 7ppm) |
| Скорост на цветно принтиране | Up to 9 ppm (Approx. 4.0 ipm) |
| Съвместими операционни системи |
Windows 11
Windows 10?Windows 8.1?Windows 7 SP1; macOS 10.15. 67 ~macOS 14; Mobile Systems: iOS iPadOS Android ChromeOS |
| Консумативи | PG-575i (Black); CL-576i (Colour); PG-575, PG-575XL (Black); CL-576, CL-576XL (Colour) |
| Резолюция при копиране | Up to 600 x 600 dpi |
| Скорост на копиране | sFCOT: Approx. 27 sec.;sESAT: Approx. 3.0 ipm |
| Размери | 435 x 327 x 145 mm |
| Функции |
Wi-Fi
Copy Scan Cloud |
| Интерфейс | Interface Type - PC / Mac: Hi-Speed USB (B Port) Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n Wi-Fi Security: WPA-PSK(AES, WPA2-PSK(AES, WPA3-SAE(AES) Wireless LAN Frequency Band: 2.4GHz;Interface Type – Other: Canon PRINT app Easy-PhotoPrint Editor Creative Park app Cloud Link Canon Print Service Plugin (Android) Apple Air Print Access Point Mode WLAN Pict Bridge Mopria (Android) |
| Скорост на копиране ч/б | sESAT: Approx. 3.0 ipm (Up to 7ppm) |
| Скорост на принтиране ч/б | Up to 17 ppm (Approx. 7.7 ipm) |
| Брой копия | 20 copies (max.) |
| Други характеристики | 3.7cm LCD segment mono Display; PIXMA Cloud Link via the Canon PRINT app |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Rear tray: Max. 60 sheets (plain paper) |
| Резолюция на принтиране | Up to 4800 x 1200 dpi |
| Скорост на печат | Mono Print Speed: Approx. 7.7 ipm;Colour Print Speed: Approx. 4.0 ipm;Photo Print Speed Borderless 10x15cm : Approx. 65 seconds |
| Резолюция на сканиране | Up to 600 x 1200 dpi |
| Вид сканиране | CIS flatbed photo and document scanner |
| Поддържано тегло на медията | Plain paper: 64 - 105 g/m2; Canon photo paper: up to 275 g/m2 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | approx. 4 kg |
| Безжична мрежа | IEEE802.11 b/g/n; Wi-Fi Security: WPA-PSK(AES), WPA2-PSK(AES), WPA3-SAE(AES); Wireless LAN Frequency Band: 2.4GHz |
| Стойност на увеличение | 25 - 400%, Fit to page |
| Код на продукта | 6671C006BA |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.canon-europe.com/support/consumer/contact-support/ |
| Адрес | Canon CEE GmbH Am Europlatz 2 1120 Wien, AT |
| Уебсайт | https://www.canon.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Декларация за съответствие_Canon PIXMA TS3750i, TS3751i, TS3752i_BG.pdf | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка