- Начало
- Принтиращи устройства
- Мултифункционални у-ва
- Canon
- Canon PIXMA TS5151 All-In-One (ID: 196204)
Мултифункционално у-во Canon PIXMA TS5151 All-In-One 2228C026AA
ID: 196204
| Технология на печат | Мастилоструен |
| Цветен обхват | Цветен |
| Капацитет на медията | 120 sheets |
| Детайли за медията | Input tray - 20 sheets size: 100 x 150 mm - Legal (216 x 356 mm)/A4 (210 x 297 mm) weight: 64 g/m² - 300 g/m² Paper cassette - 100 sheets - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) weight: 64 g/m² - 105 g/m² |
| Размер на медията | A4/Legal |
| Вид на медията |
Envelopes
plain paper photo paper glossy paper matte paper high resolution paper luster paper semi-gloss paper |
| Двустранен печат | Auto Duplex Print (A4, A5, B5, Letter - plain paper) |
| Двустранен печат | Автоматично |
| Активиран AirPrint |
|
| Размери на снимки без граници |
ANSI A (Letter) (216 x 279 mm)
A4 (210 x 297 mm) 100 x 150 mm 130 x 180 mm 200 x 250 mm 130 x 130 mm |
| Консумативи за черен печат | Standard Ink Cartridges: PG-540 (Black); CL-541 (Colour); Optional XL Ink Cartridges: PG-540XL (Black); CL-541XL (Colour) |
| Консумативи за цветен печат | A4 colour documents printing 6: Black: 180 pages; Black XL: 600 pages; Colour: 180 pages; Colour XL: 400 pages; Cartridge Yield (Photo print): 10x15 cm colour photo printing 7; Black: 2465 photos; Black XL: 7560 photos; Colour: 69 photos; Colour XL: 150 photos |
| Цвят | White |
| Скорост на цветно копиране | sESAT: Approx. 4 ipm; sFCOT: Approx. 20 sec |
| Скорост на цветно принтиране | Approx. 6.8 ipm (~ 15 ppm) |
| Съвместими операционни системи |
Windows 10
Windows 8.1 Windows 7 SP1 Note: For Windows .NET Framework 4.5.2 or 4.6 is required; OS X 10.10.5~OS X 10.11,macOS 10.12; Mobile Systems: iOS Android Windows 10 Mobile |
| Консумативи | 2 Ink Cartridges: PG-540 (Black), CL-541 (Colour); XL Ink Cartridges |
| Включени консумативи | 1 x ink cartridge (yellow/cyan/magenta) 1 x ink cartridge (black) |
| Резолюция при копиране | Up to 600 x 600 dpi |
| Скорост на копиране | sFCOT: Approx. 20 sec 10; sESAT: Approx. 4.0 ipm 11 |
| Функции за копиране |
2 on 1
4 on 1 fit to page ID Card Copy Frame Erase Copy Borderless copy |
| Размери | 42.5 cm x 31.5 cm x 14.7 cm |
| Размери на пликове | International DL (110 x 220 mm), Com-10 (105 x 241 mm) |
| Функции |
Wi-Fi
Copy Scan Cloud |
| Конфигурация на касетата с мастило | 1 black cartridge, 1 colour cartridge (cyan, magenta, yellow) |
| Поддържана палитра с мастила | Cyan, magenta, yellow, black |
| Мастилено-струйна технология | Canon FINE (Full-lithography inkjet Nozzle Engineering) |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B |
| Максимално увеличение на документа | 400% |
| Максимално намаляване на документи | 25% |
| Скорост на копиране ч/б | sESAT: Approx. 4 ipm; sFCOT: Approx. 20 sec |
| Скорост на принтиране ч/б | Approx. 13 ipm (~ 29 ppm) |
| Брой копия | 99 |
| Характеристики на офис машина | PIXMA Cloud Link, access point mode |
| Други характеристики | 6.2 cm LCD (TFT colour); 33 Languages Selectable, including Bulgarian |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Rear Tray: Max. 20 sheets (photo paper) or Max. 100 sheets (plain paper); Front Cassette: Max. 100 sheets (plain paper) |
| Консумация на енергия в работен режим | 14 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 1.5 Watt |
| Резолюция на принтиране | 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Скорост на печат | Up to 13 ipm (mono) / up to 6.8 ipm (colour) |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 8-bit |
| Дълбочина на сивото при сканиране | 8-bit |
| Резолюция на сканиране | 1200 x 2400 dpi |
| Скорост на сканиране | Approx. 14 sec 9 |
| Вид сканиране | CIS |
| Протоколи за сигурност | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Включен софтуер |
Drivers & Utilities
Canon Easy-WebPrint EX Canon Full HD Movie Print Canon My Image Garden Quick Menu MP Driver including Scanning Utility |
| Подробности за скоростта | Printing: up to 13 ipm - B/W Printing: up to 6.8 ipm - colour Printing: 43 sec (10 x 15 cm (4"x6")) - photo Scanning: 14 sec (A4) - colour |
| Поддържано тегло на медията | 64 g/m² - 300 g/m² |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 6.5 kg |
| Безжична мрежа | Wi-Fi: IEEE802.11 b/g/n, Bluetooth Low Energy (BLE) |
| Стойност на увеличение | 25 - 400% (in 1% increments); Fit to page: A5 to A4, B5 to A4, A4 to A5 and A4 to B5 |
| Код на продукта | 2228C026AA |
Canon PIXMA TS5151 е невероятно достъпно многофункционално устройство, което ви осигурява лесно и достъпно отпечатване за цялото семейство и интелигентна свързаност. Забавен, достъпен и лесен – този малък и стилен семеен многофункционален принтер печата, сканира и копира лесно красиви изображения и четливи документи у дома с интелигентно безжично свързване към вашите устройства и облака. Компактно, стилно и ценово достъпно, това цветно многофункционално устройство използва система с патрони FINE за постоянно качество и бърза подмяна. Това устройство е идеално за бърза и лесна употреба у дома. Управлявайте, преглеждайте и се свързвайте с лекота чрез удобните бутони и панела с ръчно накланяне с 6,2 cm цветен дисплей и опростен интерфейс, наподобяващ приложението Canon PRINT. Наслаждавайте се на свободата да отпечатвате от социални мрежи и да сканирате към облачни услуги за съхранение, като използвате PIXMA Cloud Link чрез приложението Canon PRINT. С опционалните рентабилни XL патрони с мастило можете да отпечатвате повече страници, а с автоматичен двустранен печат да намалите количеството използвана хартия. Двете устройства за подаване на хартия осигуряват работа както с обикновена, така и с фотохартия.
| Контакт | https://www.canon-europe.com/support/consumer/contact-support/ |
| Адрес | Canon CEE GmbH Am Europlatz 2 1120 Wien, AT |
| Уебсайт | https://www.canon.bg |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
| Декларация за съответствие_Canon PIXMA TS5150_TS5151.pdf | Виж тук |