- Начало
- Принтиращи устройства
- Мултифункционални у-ва
- Epson
- EPSON EcoTank ET-M3180 MFP mono 39ppm (ID: 660505)
Мултифункционално у-во EPSON EcoTank ET-M3180 MFP mono 39ppm C11CG93403
изчерпано
Технология на печат: Inkjet
Цветен обхват: Черно/Бял
Размер на медията: A4, Legal, Letter, Executive,...
Двустранен печат: yes
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 660505
Характеристики
| Технология на печат | Inkjet |
| Цветен обхват | Черно/Бял |
| Капацитет на медията | 250 sheets |
| Детайли за медията | Input tray - 250 sheets Output tray - 100 sheets ADF - 35 sheets Bypass tray - 1 sheet |
| Размер на медията |
A4
Legal Letter Executive A5 A6 B5 B6 |
| Вид на медията | Different types of paper |
| Двустранен печат |
|
| Двустранно копиране | Автоматично |
| Двустранен печат | Автоматично |
| Капацитет на автоматично подаващо устройство |
|
| Bypass feeder capacity | 1 sheet |
| Цвят | White |
| Съвместими операционни системи | Windows, Mac OS |
| Консумативи | 110 Ecotank Pigment Black Ink Bottle, 110S Ecotank Pigment Black Ink Bottle |
| Резолюция при копиране | Up to 1200 x 600 dpi |
| Скорост на копиране | Up to 17 ppm |
| Размери | 375 x 347 x 346 |
| Съвместимост с факс | Super G3 |
| Функции на факса | Automatic redialing, colour faxing |
| Факс памет | Up to 180 pages (ITU-T No.1 chart) |
| Факс резолюция | 200 x 200 dpi |
| Факс кратко набиране | 100 names and numbers |
| Скорост на факса | 33.6 Kbps |
| Факс бързо набиране | 100 station(s) |
| Факс вид | Walk-up black and white and colour fax capability |
| Време за първо разпечатване (черно-бяло) | 6 sec |
| Функции | Print, Copy, Scan, Fax |
| Мастилено-струйна технология | Epson PrecisionCore |
| Интерфейс | Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct, USB |
| Максимално увеличение на документа | 400% |
| Максимално намаляване на документи | 25% |
| Max media capacity | 251 sheets |
| Minimum ink droplet size | 2.8 pl |
| Скорост на модема | Up to 33.6 kbps, Approx. 3 sec/page |
| Скорост на копиране ч/б | Up to 17 ipm Black; Simplex ADF 600 x 600 dpi (ISO/ IEC 24735) |
| Скорост на принтиране ч/б | 39 ppm (plain paper 75 g/m2), 20 ppm (ISO/IEC 24734), 9 ppm (A4, Duplex Printing Speed ISO/IEC 24734) |
| Месечно натоварване | 20 000 ppm max. |
| Мрежа | Ethernet |
| Конфигурация на дюзи | 400 nozzles |
| Брой копия | 99 copies |
| Други характеристики | LCD screen - Colour, Diagonal: 6.1 cm |
| Капацитет на изходните тави | 100 sheets |
| PC Faxing |
|
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 250 Sheets Standard, 1 Sheets MP tray |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 100 Sheets |
| Консумация на енергия в работен режим | 14 Watt |
| Резолюция на принтиране | Up to 1200 x 2400 dpi |
| Скорост на печат | Up to 20 ppm |
| Препоръчителен месечен обем | 250 - 1500 pages |
| Метод на сканиране |
Output formats: BMP
JPEG PICT TIFF PNG |
| Резолюция на сканиране | Up to 1200 x 2400 dpi |
| Вид сканиране | Flatbed; Contact image sensor (CIS) |
| Протоколи за сигурност |
WEP
WPA-PSK TKIP AES Wi-Fi Direct |
| Подробности за скоростта | Printing: up to 39 ppm - B/W Printing: up to 9 ppm - B/W duplex (ISO/IEC 24734) Printing: up to 20 ppm - B/W (ISO/IEC 24734) Copying: up to 17 ipm - B/W (ISO/IEC 24735) Scanning: up to 7 ipm - B/W Scanning: up to 7 ipm - colour |
| Стандартна памет | 2 MB |
| Поддържано тегло на медията | 64 g/m2 - 256 g/m2 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 7.2 kg |
| Безжична мрежа |
WiFi
Wi-Fi Direct; Epson Connect (iPrint Email Print Remote Print Driver Scan-to-Cloud) Apple AirPrint Google Cloud Print |
| Стойност на увеличение | 25 - 400% |
| Код на продукта | C11CG93403 |
Виж повече
Допълнителна информация
- Save money
A high ink yield combined with Epson's economical inkjet technology delivers a low TCO and a competitive cost per page. - Save time
This reliable cartridge-free printer features an enhanced ink filling system and easy-to use-ink bottles, keeping intervention to a minimum. Thanks to the ink tank being positioned at the front of the printer, with a clear view of the ink levels, this modern design is compact and provides easy access for refilling. - Save energy
Unlike a laser, the inkjet technology doesn't need any heat during the printing process, helping to keep energy use low and reduce electricity bills. - Business features
Wi-Fi, Ethernet and USB connectivity and a compact footprint mean that it's easy to place on a desktop and connect to a user's PC or laptop.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Epson Europe B.V. Hoogoorddreef 5 1101 BA Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.epson.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка