Мултифункционално у-во Epson EcoTank L4360 C11CL41408
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Технология на печат: Inkjet
Цветен обхват: Цветен
Размер на медията: A4 (21.0x29.7cm), A5...
Двустранен печат: Automatic duplex (A4, plain...
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 844522
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Серия | EcoTank |
| Цветен обхват | Цветен |
| Капацитет на медията | 100 sheets |
| Детайли за медията | Input tray - 100 sheets Output tray - 30 sheets |
| Размер на медията |
A4 (21.0x29.7cm)
| Вид на медията | Different types of paper |
| Двустранен печат | Automatic duplex (A4, plain paper) |
| Двустранен печат | Автоматично |
| Активиран AirPrint |
| Капацитет на автоматично подаващо устройство | 35-sheet ADF |
| Цвят | Black |
| Скорост на цветно принтиране | 20 ppm (plain paper 75 g/m2), 9 ppm (ISO/IEC 24711/24712), Duplex: 5 pps (A4); FPO: 5 seconds |
| Съвместими операционни системи |
Mac OS X 10.9.5 or later
| Скорост на копиране | Up to 11 ppm (mono) / up to 5.5 ppm (colour) |
| Размери | 375 x 347 x 187 |
| Размери на пликове | US No 10 (104.7 x 241.3 mm), International DL (110 x 220 mm), International C6 (114 x 162 mm) |
| Време за първо разпечатване (черно-бяло) | 9 sec |
| Функции | Print, Copy, Scan |
| Конфигурация на касетата с мастило | 4 individual ink tanks |
| Поддържана палитра с мастила | Cyan, magenta, yellow, black |
| Мастилено-струйна технология | Epson PrecisionCore |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Minimum ink droplet size | 3.3 pl |
| Скорост на принтиране ч/б | 33 ppm (plain paper 75 g/m2), 18 ppm ( ISO/IEC 24711/24712), Duplex: 7 pps (A4); FPOТ: 8.5 seconds |
| Мрежа | Ethernet |
| Конфигурация на дюзи | 400 nozzles (black), 128 nozzles (per colour) |
| Брой копия | 99 |
| Характеристики на офис машина | Scan to PDF |
| Капацитет на изходните тави | 30 sheets |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 100 Sheets Standard |
| Консумация на енергия в работен режим | 13 Watt |
| Консумация на енергия в режим на сън | 0.6 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 6.2 Watt |
| Резолюция на принтиране | 4800 x 1200 dpi |
| Скорост на печат | Up to 15 ppm (mono) / up to 8 ppm (colour) |
| Метод на сканиране |
BMP
JPEG PICT TIFF Scan as multi-TIFF PNG |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 24-bit |
| Резолюция на сканиране | 1200 x 2400 dpi |
| Протоколи за сигурност |
Wi-Fi Direct
WEP WPA-PSK TKIP AES WPA2-PSK WPA3-SAE |
| Подробности за скоростта | Printing: up to 15 ppm - B/W (ISO/IEC 24734) Printing: up to 8 ppm - colour (ISO/IEC 24734) Printing: up to 33 ppm - B/W Printing: up to 20 ppm - colour Printing: up to 6.5 ppm (A4) - B/W duplex (ISO/IEC 24734) Printing: up to 4.5 ppm (A4) - colour duplex (ISO/IEC 24734) Scanning: - B/W (200 dpi) Scanning: - colour (200 dpi) |