- Начало
- Принтиращи устройства
- Мултифункционални у-ва
- HP
- HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw (ID: 690104)
Мултифункционално у-во HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw 5HH64F
Топ цена
Технология на печат: Лазерен
Цветен обхват: Цветен
Размер на медията: A4/Legal
Двустранен печат: Automatic
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 690104
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Технология на печат | Лазерен |
| Цветен обхват | Цветен |
| Капацитет на медията | 300 sheets |
| Детайли за медията | ADF - 50 sheets size: 102 x 152 mm - Legal (216 x 356 mm) weight: 60 g/m² - 120 g/m² Input tray - 250 sheets size: 100 x 148 mm - Legal (216 x 356 mm) weight: 60 g/m² - 120 g/m² Bypass tray - 50 sheets size: 76 x 127 mm - Legal (216 x 356 mm) weight: 60 g/m² - 120 g/m² Output tray - 150 sheets |
| Размер на медията | A4/Legal |
| Вид на медията |
Transparencies
envelopes plain paper cards labels recycled paper photo paper bond paper glossy paper |
| Двустранен печат | Automatic |
| Двустранен печат | Автоматично |
| Активиран AirPrint |
|
| Капацитет на автоматично подаващо устройство | 50 sheets |
| Bypass feeder capacity | 50 sheets |
| Цвят | White-Blue |
| Скорост на цветно копиране | Up to 33 cpm (A4) |
| Скорост на цветно принтиране |
Up to 33 ppm (A4
normal) Up to 29 ipm (A4 duplex); FPOT: As fast as 10.5 sec (A4 ready) |
| Съвместими операционни системи | Windows 11; Windows 10; Windows Client OS; Android; iOS; Mobile OS; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; Linux; Citrix; Chrome OS; Compatible network OS: SAP; Novell; UNIX; Citrix; Linux; Windows Server |
| Консумативи | HP 220A Black Original LaserJet Toner Cartridge (~ 2000 pages), HP 220X Black Original LaserJet Toner Cartridge (~7500 pages), HP 220A C/M/Y Original LaserJet Toner Cartridge (~1800 pages) ; HP 220X C/M/Y Original LaserJet Toner Cartridge (~5500 pages) |
| Включени консумативи | 1 x toner cartridge (black) - up to 2000 pages 1 x toner cartridge (cyan) - up to 1000 pages 1 x toner cartridge (magenta) - up to 1000 pages 1 x toner cartridge (yellow) - up to 1000 pages |
| Резолюция при копиране | Up to 600 x 600 dpi (mono) / up to 600 x 600 dpi (colour) |
| Скорост на копиране | Up to 33 ppm (mono) / up to 33 ppm (colour) |
| Функции за копиране |
Collation copy
margin erase resize ID Copy 2-up tray selection |
| Размери | 42.1 cm x 43.5 cm x 38.4 cm |
| Характеристики на дисплея | Touch screen |
| Размери на пликове | International DL (110 x 220 mm), International C5 (162 x 229 mm), International B5 (176 x 250 mm) |
| Функции на факса | Fax forwarding, automatic redialing, junk fax barrier, Distinctive Ring Detection (DRD) |
| Факс памет | Up to 500 pages |
| Fax printing speed | Up to 12 ppm |
| Факс резолюция | 300 x 300 dpi, 203 x 196 dpi, 200 x 100 dpi |
| Факс кратко набиране | Up to 100 numbers |
| Скорост на факса | 33.6 Kbps |
| Факс бързо набиране | 1000 station(s) |
| Факс вид | Plain paper |
| SD карта | USB flash drive |
| Функции | Print, copy, scan, fax |
| Основна памет | Standard : 512 MB NAND Flash, 512 MB DRAM ; Maximum : 512 MB NAND Flash, 512 MB DRAM |
| Image enhancement technology | HP ImageREt 2400, Pantone Calibrated |
| Интерфейс | 1 x Gigabit LAN - RJ-45 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B 1 x USB 2.0 host - 4 pin USB Type A 1 x USB - 4 pin USB Type A 1 x modem - RJ-11 |
| Максимално увеличение на документа | 400% |
| Максимално намаляване на документи | 25% |
| Max media capacity | 850 sheets |
| Максимална поддържана памет | 512 MB |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Скорост на копиране ч/б | Up to 33 cpm (A4) |
| Скорост на принтиране ч/б |
Up to 33 ppm (A4
normal) Up to 29 ipm (A4 duplex); FPOT: As fast as 9.5 sec (A4 ready) |
| Месечно натоварване | 50000 pages |
| Мрежа | Built-in 10/100/1000Base-Tx Ethernet, Gigabit |
| Брой копия | 999 |
| Характеристики на офис машина |
HP Auto-On/Auto-Off Technology
Mopria certified scan to e-mail scan to PDF Terrajet Cartridge HP Instant Ink scan to Cloud scan to folder walk-up USB printing scan to USB drive Private print HP Auto Wireless Connect Instant-on Technology |
| Капацитет на изходните тави | 150 sheets |
| PC Faxing |
|
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 50-sheet multipurpose tray, 250-sheet input tray; Optional 550-sheet tray |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 150-sheet output bin |
| Консумация на енергия в работен режим | 585 Watt |
| Консумация на енергия в режим на сън | 0.8 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 18 Watt |
| Принтерни шрифтове | TrueType x 111 |
| Резолюция на принтиране | Up to 600 x 600 dpi (mono) / up to 600 x 600 dpi (colour) |
| Скорост на печат | Up to 33 ppm (mono) / up to 33 ppm (colour) |
| Препоръчителен месечен обем | 750 - 4000 pages |
| Метод на сканиране | Scan file format PDF; JPG; TIFF; Scan input modes : Front-panel scan, copy, email, or fi le buttons; HP Scan software; and user application via TWAIN or WIA; Duplex ADF scanning: No; Recommended monthly scan volume: 750 to 4000 |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 30-bit |
| Дълбочина на сивото при сканиране | 8-bit |
| Резолюция на сканиране | 600 x 600 dpi |
| Вид сканиране | CIS |
| Протоколи за сигурност |
SSL
Apple Bonjour WEP WPA WPA2 802.1x TKIP AES Wi-Fi Direct WPA3 WPS WPA-Enterprise IPv6 support IPv4 support SNMP 3 |
| Подробности за скоростта | Printing: up to 33 ppm (A4) - B/W (ISO) Printing: up to 35 ppm (Letter A) - B/W (ISO) Printing: up to 44 ppm (A5) - B/W portrait Printing: up to 33 ppm - colour (ISO) Printing: up to 44 ppm (A5) - colour portrait Printing: up to 29 ipm (A4) - B/W duplex Printing: up to 29 ipm (A4) - colour duplex Printing: up to 31 ipm (Letter A) - B/W duplex Printing: up to 31 ipm (Letter A) - colour duplex Copying: up to 33 ppm (A4) - B/W normal Copying: up to 33 ppm (A4) - colour normal Copying: up to 35 ppm (Letter A) - B/W normal Copying: up to 35 ppm (Letter A) - colour normal Copying: up to 29 ppm (A4) - B/W duplex Copying: up to 29 ppm (A4) - colour duplex Copying: up to 31 ppm (Letter A) - B/W duplex Copying: up to 31 ppm (Letter A) - colour duplex Scanning: up to 29 ppm (A4) - B/W normal Scanning: up to 26 ppm (A4) - colour normal Scanning: up to 31 ppm (Letter A) - B/W normal Scanning: up to 31 ppm (Letter A) - colour normal Scanning: up to 44 ipm (A4) - B/W duplex normal Scanning: up to 35 ipm (A4) - colour duplex normal Scanning: up to 46 ipm (Letter A) - B/W duplex normal Scanning: up to 37 ipm (Letter A) - colour duplex normal |
| Стандартна памет | 512 MB |
| Поддържано тегло на медията | 60 g/m² - 200 g/m² |
| Warm-Up time | 55 sec |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Тегло | 20.4 kg |
| Безжична мрежа | 1 Wi-Fi 802.11ac (dual band); 1 Wi-Fi Direct; 1 Bluetooth Low Energy |
| Стойност на увеличение | 25 to 400% |
| Код на продукта | 5HH64F |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка