- Начало
- Принтиращи устройства
- Мултифункционални у-ва
- HP
- HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 All in One Printer (ID: 161733)
Мултифункционално у-во HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 All in One Printer 5SE22C
изчерпано
Технология на печат: Мастилоструен
Цветен обхват: Цветен
Размер на медията: A4/Letter
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 161733
Характеристики
| Технология на печат | Мастилоструен |
| Цветен обхват | Цветен |
| Капацитет на медията | 100 sheets |
| Детайли за медията | Input tray size: 76.2 x 127 mm - Legal (216 x 356 mm) weight: 60 g/m² - 300 g/m²; weight (lbs): 16 lbs - 145 lbs |
| Размер на медията | A4/Letter |
| Вид на медията |
Envelopes
plain paper cards labels photo paper |
| Активиран AirPrint |
|
| Резолюция при копиране | Up to 300 x 300 dpi (mono) / up to 300 x 300 dpi (colour) |
| Скорост на копиране | Up to 8 ppm (mono) / up to 4 ppm (colour) |
| Размери | 43.25 cm x 36.11 cm x 13.21 cm |
| Размери на пликове | US No 10 (104.7 x 241.3 mm), International DL (110 x 220 mm) |
| Време за първо разпечатване (черно-бяло) | 18 sec |
| Конфигурация на касетата с мастило | 1 pigment black cartridge, 1 colour cartridge (cyan, magenta, yellow) |
| Поддържана палитра с мастила | Cyan, magenta, yellow, pigment black |
| Мастилено-струйна технология | HP Thermal Inkjet |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B |
| Максимално увеличение на документа | 400% |
| Максимално намаляване на документи | 25% |
| Месечно натоварване | 1000 pages |
| Конфигурация на дюзи | 328 nozzles (black), 588 nozzles (colour) |
| Брой копия | 9 |
| Характеристики на офис машина | Print from mobile devices |
| Капацитет на изходните тави | 25 sheets |
| Консумация на енергия в режим на сън | 1.7 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 4 Watt |
| Резолюция на принтиране | Up to 1200 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Скорост на печат | Up to 10 ppm (mono) / up to 7 ppm (colour) |
| Препоръчителен месечен обем | 50 - 100 pages |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 24-bit |
| Дълбочина на сивото при сканиране | 8-bit |
| Резолюция на сканиране | 1200 x 1200 dpi |
| Вид сканиране | CIS |
| Подробности за скоростта | Printing: up to 20 ppm (A4) - B/W draft Printing: up to 17 ppm (A4) - colour draft Printing: up to 10 ppm - B/W (ISO) Printing: up to 7 ppm - colour (ISO) Copying: up to 8 ppm - B/W (ISO) Copying: up to 4 ppm - colour (ISO) |
| Поддържано тегло на медията | 60 g/m² - 300 g/m² |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Тегло | 5.22 kg |
| Код на продукта | 5SE22C |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив