- Начало
- Принтиращи устройства
- Мултифункционални у-ва
- HP
- HP LaserJet Pro MFP 4113fdn Printer Mono Laser 45ppm USB Ethernet (ID: 901995)
Мултифункционално у-во HP LaserJet Pro MFP 4113fdn Printer Mono Laser 45ppm USB Ethernet 8X3F8A
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Технология на печат: Laser
Цветен обхват: Черно/Бял
Размер на медията: A4, A5, A6, B5 (JIS), B6...
Двустранен печат: Automatic (default)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901995
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Технология на печат | Laser |
| Цветен обхват | Черно/Бял |
| Размер на медията |
A4
A5 A6 B5 (JIS) B6 (JIS) 10x15 cm Oficio (216x340 mm) 16K (195x270/(184x260/197x273 mm) Postcard (JIS) Double Postcard (JIS) Envelope #10/Monarch/ B5/C5/DL A5-R Custom sizes |
| Вид на медията |
Paper (plain
EcoEFFICIENT light heavy bond colored letterhead preprinted prepunched recycled rough); envelopes; labels; |
| Двустранен печат | Automatic (default) |
| Капацитет на автоматично подаващо устройство | 50-sheet Single-pass 2-sided scanning ADF |
| Цвят | White-Blue |
| Съвместими операционни системи | Windows); Android; iOS; macOS; Linux |
| Консумативи | W1620A HP 162A Black LaserJet Toner Cartridge (~3,000 pages), W1620X HP 162X Black LaserJet Toner Cartridge (~10,000 pages), W1620XC HP 162X Black Contract LaserJet Toner Cartridge (~10,000 pages) |
| Резолюция при копиране | Up to 600x 600 dpi |
| Размери | Minimum: 420 x 386 x 307 mm; Maximum : 458 x 563 x 558 mm |
| Факс памет | Up to 400 pages |
| Факс резолюция | Standard: 200 x 100 dpi ; Fine: Up to 203 x 196 dpi ; Superfi ne: Up to 300 x 300 dpi |
| Факс кратко набиране | Up to 200 numbers |
| Факс вид | Fax |
| Функции | Print, Copy, Scan, Fax |
| Основна памет | 512 MB |
| Интерфейс | 1 Hi-Speed USB 2.0 (device); 1 Hi-Speed USB 2.0 (host); Walk-up USB |
| Скорост на модема | 33.6 kbps |
| Скорост на копиране ч/б | Up to 45 cpm (A4) |
| Скорост на принтиране ч/б | Up to 45 ppm (A4, normal); Black (A4, duplex) : Up to 40 ipm ; Print speed black (Landscape, A5) : Up to 80 ppm |
| Месечно натоварване | Up to 80 000 pages A4; Recommended monthly page volume : Up to 4 000 |
| Мрежа | 1 Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-T network |
| Брой копия | Up to 999 copies |
| Други характеристики | Security and printer management |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 100-sheet tray 1 + 250-sheet input tray 2; Maximum: Up to 900 sheets (with Optional 550-sheet tray) |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 150-sheet output bin |
| Резолюция на принтиране | Best : Up to 1200 x 1200 dpi ; Technology : Standard (600 dpi), Detailed (1200 dpi), Economode (600 dpi) |
| Метод на сканиране | Scan to: cloud (Google Drive and DropBox)/email with LDAP email address lookup/network folder/USB/Microsoft SharePoint/computer with software; Scan file format: PDF, JPG, TIFF |
| Резолюция на сканиране | Up to 1200 x 1200 dpi (optical) |
| Вид сканиране | Flatbed, Duplex ADF; Scan technology: Contact Image Sensor (CIS) |
| Поддържано тегло на медията | Tray 1: 60 to 200 g/m2І; Tray 2, optional 550-sheet tray 3: 60 to 120 g/m2 |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Стойност на увеличение | 25 to 400% |
| Код на продукта | 8X3F8A |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| 8X3F8A_HP LaserJet Pro MFP 4113fdn_data sheet.pdf | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка