- Начало
- Принтиращи устройства
- Мултифункционални у-ва
- Ricoh
- Мултифункционалнo устройствo Ricoh IM C400F, Цветно, 4 в 1, A4, 43ppm (ID: 617678)
Мултифункционално у-во Мултифункционалнo устройствo Ricoh IM C400F, Цветно, 4 в 1, A4, 43ppm IM-C400F
ID: 617678
| Технология на печат | Лазер |
| Цветен обхват | Цветно |
| Размер на медията | A4, A5, B5 |
| Двустранен печат | Автоматично |
| Капацитет на автоматично подаващо устройство | да |
| Цвят | Бял |
| Скорост на цветно копиране | 43 ppm |
| Съвместими операционни системи | MAC OS X Native v10.11 or later - PostScript 3 only, UNIX Sun® Solaris, HP-UX, SCO OpenServer, RedHat® Linux, IBM® AIX, Windows® 7/ 8.1/10, Windows® Server 2008/2008 R2/2012/2012 R2/2016/2019 |
| Резолюция при копиране | 600 x 600 dpi |
| Размери | 498 х 561 х 590 мм |
| Скорост на факса | до 33.6 Kbps |
| Факс вид | Standard |
| First print out time (color) | 6.2 s |
| Функции | Принтиране, Сканиране, Копиране, Факс |
| Основна памет | 2 GB |
| HDD-твърд диск | 320 GB |
| Интерфейс | USB, Network |
| Скорост на копиране ч/б | 43 ppm |
| Скорост на принтиране ч/б | 43 ppm |
| Месечно натоварване | 15000 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Стандартно: 550 листа,макс.: 2300 листа |
| Резолюция на принтиране | 1200 x 1200 dpi |
| Метод на сканиране | E-Mail/ Internet FAX (SMTP), Folder, SD card, USB memory key |
| Резолюция на сканиране | 600 dpi |
| Scanning resolution details | TIFF, BMP, PDF, JPEG |
| Включен софтуер | Не |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Тегло | 50 kg |
| Стойност на увеличение | 25-400 % стъпка 1 % |
| Код на продукта | IM-C400F |
Това интелигентно устройство без усилие сканира, копира, отпечатва и изпраща документи във формат A4. С големия 10.1 инчов сензорен панел за управление, той винаги работи с най-новите технологии. Софтуера, който се актуализира автоматично, заедно с възможността за добавяне на допълнителна функционалност, се адаптира към променящите се бизнес нужди. Можете да печатате, копирате и сканирате повече материали, по-бързо и дистанционно от където и да сте.
Скорост на копиране/печат: 43 ppm
Метод на печат: Цветен лазерен печат
Резолюция на печат: 1200 x 1200 dpi
Двустранен печат: Автоматичен (стандартно)
Зареждане с хартия: стандартно: 550 листа
през байпас: 100 листа
Максимален капацитет за зареждане с хартия: 2300 листа
Изходящ капацитет за хартия: 200 листа
Формати на хартия: A4, A5, B5
Тегло на хартията: от тавите:60 - 163 g/m²
байпас : 60 - 220 g/m²
Duplex: 60 - 163 g/m²
Езици на печат: PostScript 3 emulation, PCL 5c, PCL 6, PDF direct print
Поддържани операционни системи: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2,
Windows Server 2012, Windows Server 2012R2, Windows Server 2016, Mac OS v10.10 or later, UNIX Sun Solaris
Време за отпечатване на първо копие: 6.2
Резолюция на копиране: 600 dpi
Многократно копиране: до 999 копия
Увеличаване/Намаляване: 25 - 400 %
Резолюция на сканиране: 600 dpi
Дестинации на сканиране: E-Mail/ Internet FAX (SMTP), Folder, SD card, USB memory key
Факс: Да
Скорост на модема: 33.6 kbps
Време за загряване: 17
Интерфейс: USB Host (2,0), Мрежа 1000BaseT/100Base-TX/10Base-T, Bi-directional IEEE 1284/ECP (опция), Wireless LAN (IEEE 802.11a/b/g/n) (опция)
Памет: 2 GB
Твърд диск: 320 GB
Консумативи: касета IM C400 черно - 17500 копия, M C400 cyan/magenta/yellow - 8000 копия/цвят
| Контакт | +49 511 6742 0 |
| Адрес | Vahrenwalder Strasse 315, Hannover, 30179 |
| Уебсайт | https://www.ricoh.com/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
| Информационна брошура | Виж тук |