- Начало
- Принтиращи устройства
- Мултифункционални у-ва
- Xerox
- Xerox C325 A4 colour MFP 33ppm. Pint (ID: 763720)
Мултифункционално у-во Xerox C325 A4 colour MFP 33ppm. Pint C325V_DNI
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Технология на печат: Лазерен
Цветен обхват: Цветен
Размер на медията: A4/Legal
Двустранен печат: yes
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 763720
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Технология на печат | Лазерен |
| Цветен обхват | Цветен |
| Капацитет на медията | 250 sheets |
| Детайли за медията | ADF - 50 sheets size: 105 x 148 mm - 216 x 356 mm weight: 52 g/m² - 120 g/m² Input tray - 250 sheets size: 98 x 148 mm - 216 x 356 mm weight: 60 g/m² - 216 g/m² Bypass tray - 1 sheet size: 76 x 127 mm - 216 x 356 mm weight: 60 g/m² - 216 g/m² Output tray - 200 sheets |
| Размер на медията | A4/Legal |
| Вид на медията |
Plain paper
light-weight paper heavy-weight paper card stock labels envelopes coloured paper letterheaded paper preprinted paper bond paper recycled paper glossy paper cotton paper |
| Двустранен печат |
|
| Двустранно копиране | Автоматично |
| Двустранен печат | Автоматично |
| Активиран AirPrint |
|
| Капацитет на автоматично подаващо устройство | 50 sheets |
| Bypass feeder capacity | 1 sheet |
| Цвят | White-Grey |
| Скорост на цветно копиране | Up to 22 ppm (A4); FCOT: As fast as 7.1 seconds |
| Скорост на цветно принтиране | Up to 35 ppm (A4); First-print-out Time: As fast as 7.5 seconds colour |
| Съвместими операционни системи |
Windows 11
10; Windows Server 2022 2019 2012 R2 2012; macOS 13.x 12.x 11.x Microsoft Universal Print with Print Support Application |
| Консумативи | Standard Capacity: 2200 pages BK, 1800 (each color); High Capacity: 8000 pages BK, 5500 pages (C/M/Y) |
| Включени консумативи | 1 x toner cartridge (black) - up to 1500 pages ISO/IEC 19798 1 x toner cartridge (cyan) - up to 1000 pages ISO/IEC 19798 1 x toner cartridge (magenta) - up to 1000 pages ISO/IEC 19798 1 x toner cartridge (yellow) - up to 1000 pages ISO/IEC 19798 |
| Резолюция при копиране | Up to 600 x 600 dpi (mono) / up to 600 x 600 dpi (colour) |
| Скорост на копиране | Up to 33 ppm (mono) / up to 33 ppm (colour) |
| Функции за копиране |
Booklet creation
watermark collation copy rotation copy draft job programmes sample job |
| Размери | 47.9 cm x 47.5 cm x 49.1 cm |
| Характеристики на дисплея | Touch screen |
| Съвместимост с факс | Super G3 |
| Система за компресиране на факс данни |
MH
MR MMR JBIG JPEG JBIG2 |
| Функции на факса |
Address book
auto reduction automatic redialing fax forwarding junk fax filter |
| Факс памет | 18 MB |
| Факс резолюция | 600 x 600 dpi |
| Скорост на факса | 33.6 Kbps |
| Факс вид | Plain paper |
| First copy out time (color) | 7.1 sec |
| Време за излизане на първо копие (черно-бяло) | 6.8 sec |
| Време за първо разпечатване (черно-бяло) | 7.2 sec |
| Функции | Print, Copy, Scan, Fax |
| Основна памет | 2048 MB |
| Image enhancement technology | 4800CQ |
| Интерфейс | 2 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A 1 x Gigabit LAN 1 x USB - 4 pin USB Type B |
| Максимално увеличение на документа | 400% |
| Максимално намаляване на документи | 25% |
| Скорост на модема |
Max 33.6Kbps
MH/MR/MMR/JBIG/JBIG2/JPEG Compression Auto Answer Auto Redial Auto Reduction Broadcast Send Junk Fax Filter Fax Address Book Fax Forward which includes: Fax FTP Network Folder Called Number |
| Скорост на копиране ч/б | Up to 22 ppm (A4); FCOT: As fast as 6.8 seconds |
| Скорост на принтиране ч/б | Up to 33 ppm (A4); First-print-out Time: As fast as 7.2 seconds B&W |
| Месечно натоварване | 65000 pages |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Брой копия | 9999 |
| Характеристики на офис машина |
Scan to e-mail
scan to network scan to FTP scan to USB host One Touch Scan booklet layout collation draft mode Earth Smart driver settings N-Up printing normal job type One Touch UI orientation print job ID in Margins rotate image 180 degrees saved settings tray and toner status watermark Trusted Platform Module (TPM) |
| Други характеристики | Processor: 1.2 GHz Quad Core Processor |
| Капацитет на изходните тави | 200 sheets |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Main Tray: Up to 250 sheets, 75 g/m2; Manual Feed Slot: 1 sheet of 75 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 200 sheets of 75 g/m2 paper, face down, automatic two-sided printing available |
| Консумация на енергия в работен режим | 574 watt |
| Консумация на енергия в режим на сън | 1.3 watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 25.5 watt |
| Резолюция на принтиране | Up to 1200 x 1200 dpi (mono) / up to 1200 x 1200 dpi (colour) |
| Скорост на печат | Up to 33 ppm (mono) / up to 33 ppm (colour) |
| Препоръчителен месечен обем | 6000 pages |
| Метод на сканиране |
Scan Destinations: Email
FTP Network or USB connected computer Front-side USB drive Windows Network folder |
| Резолюция на сканиране | 600 x 600 dpi |
| Вид сканиране | Flatbed Scanner with ADF |
| Протоколи за сигурност |
Wi-Fi Direct
port filter syslog reporting TCP connection filtering TLS 1.3 Encryption WPA3 Secure Print |
| Включен софтуер | Drivers & Utilities |
| Подробности за скоростта | Printing: up to 33 ppm (A4) - B/W (ISO/IEC 24734) Printing: up to 33 ppm (A4) - colour (ISO/IEC 24734) Printing: up to 35 ppm (Letter A) - B/W (ISO/IEC 24734) Printing: up to 35 ppm (Letter A) - colour (ISO/IEC 24734) Scanning: up to 38 ppm (A4) - B/W Scanning: up to 40 ppm (Letter A) - B/W Scanning: up to 28 ppm (A4) - colour Scanning: up to 30 ppm (Letter A) - colour Copying: up to 33 ppm (A4) Copying: up to 35 ppm (Letter A) Copying: up to 17 ipm (A4/Letter A) - duplex normal |
| Стандартна памет | 2 GB |
| Поддържано тегло на медията | 60 g/m² - 216 g/m² |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 27 kg |
| Безжична мрежа | Wireless 802.11 b/g/n; Mobile Printing: Apple AirPrint, Mopria Print Service, Chromebook, Wi-Fi Direct |
| Код на продукта | C325V_DNI |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | 00800 1100151 |
| Адрес | Ул. Атанас Дуков 29 Рейнбоу Плаза, ет 3 София 1407 |
| Уебсайт | http://www.xerox.com/index/bgbg.html |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка