- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Мултимедийни плеъри
- Amazon
- Мултимедиен плеър Amazon Mediaplayer Fire TV Stick 4K Select (ID: 903034)
Мултимедиен плеър Мултимедиен плеър Amazon Mediaplayer Fire TV Stick 4K Select AMAZON-TV-STICK-SELECT
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Тип: Медиа плеър
Връзка с мрежата: Wi-Fi
Операционна система: Android
Тип: Медиа плеър
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 903034
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Тип | Медиа плеър |
| Модел процесор | 1.7 GHz quad core |
| Брой ядра | 4 |
| Връзка с мрежата | Wi-Fi |
| Функции | Smart, 4K |
| Видео формати | H.265, H.264, HDR10, HDR10+, HLG, VP9 |
| Аудио формати | MP3, AAC, PCM, Dolby Atmos (EC3_JOC), Dolby Digital, Dolby Digital+ |
| Връзка | HDMI |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Черен |
| Резолюция | 2160p, 4K |
| Капацитет на съхранение | 8 GB |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | AMAZON-TV-STICK-SELECT |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://www.amazon.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка