- Начало
- NAS устройства
- Synology
- Synology DiskStation DS923+ (ID: 778303)
Storage(NAS) Synology DiskStation DS923+ DS923PLUS
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 778303
Характеристики
| RAID level |
JBOD
Ниво 0 Ниво 1 Ниво 10 Ниво 5 Ниво 6 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тип | Външен |
| Височина | 166 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Дълбочина | 223 мм |
| Физически размер | Tower |
| Процесор | AMD Ryzen R1600 |
| CPU turbo boost | 3.1 GHz |
| RAM-памет | 4 GB DDR4 SDRAM SODIMM 260-pin |
| Protocols |
LAN протоколи:
iSCSI L2TP PPTP SMB NFS FTP AFP SSL/TLS Telnet SNMP WebDAV SSH SFTP LDAP </br>Протоколи за обмен на данни: Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Интерфейс |
USB 3.2 Gen 1: 2x (USB 3.2 (type A))
e-SATA: 1x LAN: 2x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (RJ-45) |
| Аксесоари |
Захранващ адаптер
Ръководство за употреба |
| Цвят | Черен |
| Код на продукта | DS923PLUS |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +49 211 9666 9666 |
| Адрес | Synology GmbH Grafenberger Allee 295 40237 Düsseldorf Deutschland |
| Уебсайт | https://www.synology.com/en-global |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка