- Начало
- Настолни компютри
- Asus
- NUC 15 PRO
- Asus NUC 15 PRO RNUC15CRHU500003 (ID: 826763)
Настолен компютър Asus NUC 15 PRO RNUC15CRHU500003 90AR00Q2-M00090_8GB_500SSD
изчерпано
Intel Core Ultra 5 225H (14-ядрен) 4.9 GHz
8 GB DDR5 5600 MHz
500GB M.2 NVMe SSD
Intel Arc 7 Core
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 826763
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 8GB RAM и 500GB SSD
76900 €
/
1 50403 лв.
Характеристики
| Серия | NUC 15 PRO |
| Процесор |
Intel Core Ultra 5 225H (14-ядрен)
Базова честота:
1.30 GHz
Макс. честота:
4.9 GHz
Размер на кеша:
18 MB
|
| RAM-памет | 8 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| SSD диск | 500GB M.2 NVMe SSD |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| Видео карта |
Intel Arc 7 Core
Памет:
*За използване на възможностите на Intel Arc Graphics е необходимо системата да е с поне 16 GB dual-channel RAM памет, в противен случай ще функционира като Intel Graphics.
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Дънна платка |
System on Chip (SoC) Максимум RAM: 48 GB
Чипсет:
System on Chip (SoC)
Памет:
, поддържа до 48 GB
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 802.11be |
| USB Портове |
4 USB Type-A
3 USB Type-C |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Ethernet | 1 (RJ-45) |
| Компютърна кутия | Mini |
| Захранване | Външно Захранващ адаптер |
| Други | Размери: 54 мм x 117 мм x 112 мм Цвят: Черен |
| Други характеристики | Power Cable (EU Plug) |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 90AR00Q2-M00090_8GB_500SSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив