- Начало
- Настолни компютри
- Asus
- PB63
- ASUS PB63-B3011AH Mini PC (ID: 805871)
Настолен компютър ASUS PB63-B3011AH Mini PC 90MS02R1-M000B0_2TBSSD
код UP26
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core i3-13100 (4-ядрен) 4.50 GHz
8 GB DDR4 2666 Mhz
2000GB M.2 NVMe SSD
Intel UHD Graphics 730
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 805871
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 2TB SSD
82900 €
/
1 62138 лв.
Купи в комплект и спести
-
ASUS PB63-B3011AH Mini PC+ -
+Добави Монитори и дисплеи- %
-
+Добави Софтуери- %
-
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:82900 €/1 62138 лв.
Характеристики
| Приложение | За широка употреба , С Windows |
| Серия | PB63 |
| Процесор |
Intel Core i3-13100 (4-ядрен)
Базова честота:
3.40 GHz
Макс. честота:
4.50 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 8GB 2666MHz (1x8GB) Тип: DDR4 |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 730 |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI |
| Wi-Fi | Без вграден Wi-Fi |
| Портове | 3 x USB 2.0 1 x audio line-out/headphones/microphone 1 x microphone 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 2 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 3.2 Gen 2 2 x DisplayPort 1.4 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x HDMI |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Сигурност | Security lock slot (cable lock sold separately) Kensington security slot |
| Други | Размери: 17.5 cm x 17.5 cm x 4.42 cm Тегло: 1.18 kg |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 90MS02R1-M000B0_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив