- Начало
- Настолни компютри
- Dell
- Pro Max Micro (FCM2250)
- Dell Pro Max Micro FCM2250 (ID: 820303)
Настолен компютър Dell Pro Max Micro FCM2250 BTO106_FCM2250_EMEA_32GB_2TBSSD
код UP26
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
очаква се
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 7 265 (20-ядрен) 5.3 GHz
32 GB DDR5 5600 MHz
2000GB M.2 NVMe SSD
NVIDIA RTX A1000 (8GB GDDR6)
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
25 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 820303
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 32GB RAM и 2TB SSD
2 47900 €
/
4 84850 лв.
Характеристики
| Приложение | С Windows |
| Серия | Pro Max Micro (FCM2250) |
| Процесор |
Intel Core Ultra 7 265 (20-ядрен)
Базова честота:
1.80 GHz
Макс. честота:
5.3 GHz
Размер на кеша:
30 MB
|
| RAM-памет | 32 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| Видео карта |
NVIDIA RTX A1000 (8GB GDDR6)
Памет:
8GB
Тип памет:
GDDR6
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Дънна платка | W880 |
| Wi-Fi | Без вграден Wi-Fi |
| USB Портове |
1 USB 3.2 Gen 2x2 Type-C
1 USB 3.2 Gen 2 with PowerShare 1 USB 3.2 Gen 2 Rear: 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 USB 3.2 Gen 2 1 USB 3.2 Gen 1 with Smart Power On 1 USB 3.2 Gen 1 |
| Display port | 3 DisplayPort |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Клавиатура | Клавиатура Dell Pro - KM5221W <br>БДС кирилизация на клавиатурата. (QWERTY) - Черна |
| Мишка | Оптична мишка Dell-MS116 - черна |
| Аудио | 4-канално аудио с висока разделителна способност, кодек Realtek ALC3204 |
| Звукови портове | 3 аудио жака за микрофон и слушалки |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Компютърна кутия | Micro |
| Захранване | 280W A/C Adapter, EPEAT5, 7.4MM Barrel, TCO10 |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO106_FCM2250_EMEA_32GB_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив