- Начало
- Настолни компютри
- Dell
- Pro Max Slim(FCS1250)
- Dell Pro Max Slim (ID: 820446)
Настолен компютър Dell Pro Max Slim BTO101_FCS1250_EMEA_64GB_1TBSSD
код UP26
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core Ultra 7 265 (20-ядрен) 5.3 GHz
64 GB DDR5 5600 MHz
1000 GB M.2 NVMe SSD
Intel Arc 4 Core
Windows 11 Pro
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
30 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 820446
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
64GB RAM и 1TB SSD
2 97900 €
/
5 82642 лв.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro Max Slim+ -
+Добави Монитори и дисплеи- %
-
+Добави Софтуери- %
-
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:2 97900 €/5 82642 лв.
Характеристики
| Приложение | С Windows |
| Серия | Pro Max Slim(FCS1250) |
| Процесор |
Intel Core Ultra 7 265 (20-ядрен)
Базова честота:
1.80 GHz
Макс. честота:
5.3 GHz
Размер на кеша:
30 MB
|
| RAM-памет | 64 GB 5600 MHz DDR5 оперативна памет |
| SSD диск | 1TB M.2 NVMe SSD |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| Видео карта |
Intel Arc 4 Core
Памет:
*За използване на възможностите на Intel Arc Graphics е необходимо системата да е с поне 16 GB dual-channel RAM памет, в противен случай ще функционира като Intel Graphics.
|
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI |
| Дънна платка |
Intel W880
Сокет:
FCLGA1851
Чипсет:
Intel W880
Памет:
4x DDR5 слотове за памет, поддържа до (installed) 128 GB
|
| Wi-Fi |
|
| USB Портове |
2 USB 3.2 Gen 2
1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with DisplayPort Alt Mode 1 Thunderbolt 4 + one USB 3.2 Gen 2 Type-C Data only |
| Display port |
|
| Bluetooth |
|
| Клавиатура |
|
| Мишка |
|
| Аудио | Звукова карта вградена в дънната платка с Realtek ALC3204 |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Компютърна кутия | Desktop |
| Други | 30.4 x 29.3 x 9.5 cm |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO101_FCS1250_EMEA_64GB_1TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив