- Начало
- Настолни компютри
- Dell
- Dell Pro Micro (ID: 901165)
Настолен компютър Dell Pro Micro BTO002_QCM1250_EMEA_UBU
код UP26
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Intel Core i3-14100T (4-ядрен) 4.4 GHz
8 GB DDR5
512 GB M.2 NVMe SSD
Intel UHD Graphics 730
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901165
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro Micro+ -
+Добави Монитори и дисплеи- %
-
+Добави Софтуери- %
-
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:72900 €/1 42580 лв.
Характеристики
| Процесор |
Intel Core i3-14100T (4-ядрен)
Базова честота:
2.7 GHz
Макс. честота:
4.4 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 8GB, Тип: DDR5 |
| SSD диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 730 |
| Wi-Fi |
|
| Bluetooth |
|
| Клавиатура | Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Българска (QWERTY) - Черна |
| Мишка | Оптична мишка Dell-MS116 - черна |
| Други |
Тегло: 3.00 кг
Размери: 3.6 x 17.8 x 18.2 см Цвят: Черен |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO002_QCM1250_EMEA_UBU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив