- Начало
- Настолни компютри
- Dell
- Pro Slim(QCS1250)
- Dell Pro Slim QCS1250 (ID: 843230)
Настолен компютър Dell Pro Slim QCS1250 BTO009_QCS1250_EMEA_UBU_32GB_2TBSSD
код GRADE
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Intel Core i5-14500 (14-ядрен) 5.0 GHz
32 GB DDR5 4800 MHz
2000GB M.2 NVMe SSD
Intel UHD Graphics 770
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 843230
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
32GB RAM и 2TB SSD
1 10900 €
/
2 16902 лв.
Купи в комплект и спести
-
Dell Pro Slim QCS1250+ -
+Добави Монитори и дисплеи- %
-
+Добави Софтуери- %
-
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 10900 €/2 16902 лв.
Характеристики
| Приложение | За широка употреба |
| Серия | Pro Slim(QCS1250) |
| Процесор |
Intel Core i5-14500 (14-ядрен)
Базова честота:
2.6 GHz
Макс. честота:
5.0 GHz
Размер на кеша:
24 MB
|
| RAM-памет | 32 GB 4800 MHz DDR5 оперативна памет |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 770 |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Дънна платка |
Intel Q670, Слотове: up to 64GB, Two UDIMM slots
Памет:
up to 64GB, Two UDIMM slotsx DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Без вграден Wi-Fi |
| USB Портове |
2 USB 2.0
3 USB 3.2 Gen 1 1 USB 3.2 Gen 1 2 USB 2.0 with SmartPower On One SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard-disk drive One SATA 3.0 slot for slimline optical drive One half-height Gen3 PCIe x16 slot, Two half-height Gen3 PCIe x1 slots |
| Display port | DisplayPort |
| Аудио | Звукова карта вградена в дънната платка с Realtek ALC3204 |
| Звукови портове | One global headset jack |
| M.2 slot |
1x M.2 2230 slot for Wi-Fi/Bluetooth card
1x M.2 2230/2280 slot for SSD |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Компютърна кутия | Desktop |
| Други | Размери (см): 30.4 x 29.3 x 9.5 cm, Цвят: Черен |
| Операционна система | Без операционна система |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | BTO009_QCS1250_EMEA_UBU_32GB_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка