- Начало
- Настолни компютри
- Dell
- Vostro 3030
- Dell Vostro 3030 MT (ID: 768952)
Настолен компютър Dell Vostro 3030 MT N2002VDT3030MTEMEA01_UBU_16GB_2TBSSD
изчерпано
Intel Core i3-14100 (4-ядрен) BOX 4.7 GHz
16 GB DDR5 4800 MHz
2000GB M.2 NVMe SSD
Intel UHD Graphics 730
Windows 11 Pro (64-bit)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900768952
Операционна система
Без операционна система
- 8100 €
/
- 15842 лв.
Windows 11 Pro
Включена цена (
)
8100 €
/
15842 лв.
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
16GB RAM и 2TB SSD
89000 €
/
1 74069 лв.
Характеристики
| Приложение | За широка употреба |
| Серия | Vostro 3030 |
| Процесор |
Intel Core i3-14100 (4-ядрен) BOX
Базова честота:
3.5 GHz
Макс. честота:
4.7 GHz
Размер на кеша:
12 MB
|
| RAM-памет | 16 GB 4800 MHz DDR5 оперативна памет |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| HDD-твърд диск | Без HDD-твърд диск |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 730 |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI | 1x HDMI (Type A) |
| Дънна платка |
Intel B660, Слотове: up to 64GB, 2 U-DIMM slots
Памет:
up to 64GB, 2 U-DIMM slotsx DDR5 слотове за памет
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| USB Портове |
4x USB 2.0
3x USB 3.2 Type-A Gen 1 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 |
| Display port |
|
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Клавиатура | Dell KB216, мултимедийна жична, черна, US International |
| Мишка | Dell MS116, оптична жична, черна |
| Аудио | Вградена в дънната платка (5.1 канален висококачествен звук) |
| Звукови портове |
|
| M.2 slot |
1x M.2 2230 slot for Wi-Fi/Bluetooth card
1x M.2 2230/2280 slot for SSD |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Компютърна кутия | Tower |
| Захранване | Вътрешен Захранващ модул |
| Други |
Размери: 15.4 x 29.2 x 32.4 см
Тегло: 7.3 кг Цвят: Черен |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | N2002VDT3030MTEMEA01_UBU_16GB_2TBSSD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка