- Начало
- Настолни компютри
- Dell
- Vostro 3030
- Dell Vostro 3030 (ID: 797504)
Настолен компютър Dell Vostro 3030 N2006VDT3030MTEMEA01_UBU_US_16GB_2TBSSD_1TBHDD
изчерпано
Intel Core i5-14400 (10-ядрен) 4.7 GHz
16 GB DDR5 4400 MHz
1000GB (1TB) HDD 7200 rpm
2000GB M.2 NVMe SSD
Intel UHD Graphics 730
Windows 11 Home
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 797504
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
16GB RAM, 2TB SSD, 1TB HDD
98600 €
/
1 92845 лв.
Характеристики
| Приложение | За широка употреба , С Windows |
| Серия | Vostro 3030 |
| Процесор |
Intel Core i5-14400 (10-ядрен)
Базова честота:
2.5 GHz
Макс. честота:
4.7 GHz
Размер на кеша:
20 MB
|
| RAM-памет | 16 GB 4400 MHz DDR5 оперативна памет |
| SSD диск | 2000GB M.2 NVMe SSD |
| HDD-твърд диск | 1000GB (1TB) HDD |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 730 |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| HDMI |
|
| Wi-Fi | Wi-Fi 6, 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2x2 |
| USB Портове |
4x USB 2.0
2x USB 3.2 Type-A Gen 1 1x USB 3.2 Type-A Gen 2 1x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| Bluetooth |
|
| Клавиатура | Dell KB216, мултимедийна жична, черна, US International |
| Мишка | Оптична мишка Dell-MS116 - черна |
| Аудио | Звукова карта вградена в дънната платка |
| Звукови портове | 3.5мм комбиниран аудио жак за слушалки/микрофон |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбит/сек |
| Компютърна кутия | Small Form Factor (SFF) |
| Захранване | 180W |
| Сигурност | TPM 2.0 модул за предпазване от неразрешен достъп до информацията ви |
| Други |
Размери: 9.3 x 29.3 x 29.0 см
Тегло: 3.68~4.87 кг Цвят: Черен |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | N2006VDT3030MTEMEA01_UBU_US_16GB_2TBSSD_1TBHDD |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка