Настолен компютър PIC Game Extreme Arrow U7265F Arc B580 D5 PC-GEA-U7265FARCB580D5
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 811655
Вземи супер отстъпка:
PIC Game Extreme Arrow U7265F+ -
| Процесор |
Intel Core Ultra 7 265F (20-ядрен), Box
Базова честота:
4.6 GHz
Макс. честота:
5.3 GHz
Размер на кеша:
30 MB
NPU:
до 13 TOPS
| Видео карта |
ASRock Intel Arc B580 Challenger 12GB OC
Памет:
12GB GDDR6
Тип памет:
GDDR6
| Захранване |
Thermaltake Smart BX3 650W
Мощност:
650 W