- PIC Game Ultimate R7-9850X3D RTX 5070 D5 (ID: 887207)
Настолен компютър PIC Game Ultimate R7-9850X3D RTX 5070 D5 PC-GU-R7_9850X3DRTX5070D5_64GB
код GRADE
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
AMD Ryzen 7 9850X3D (8-ядрен) TRAY 5.20 GHz
64 GB DDR5 6000MHz
512 GB M.2 (2230) M.2 NVMe SSD
Asus Dual GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition
Windows 11 Pro (64-bit)
(0)
Купи и събери
28 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900887207
Вземи супер отстъпка:
Операционна система
Без операционна система
/
Windows 11 Pro
Включена цена (
/
Избери модел с:
Защо да избереш SSD диск?
с 64GB RAM
Купи в комплект и спести
PIC Game Ultimate R7-9850X3D R+ -
+Добави PC Периферия и аксесоари- %
+Добави Монитори и дисплеи- %
=Добави Софтуери- %
Характеристики
| Приложение | Геймърски , За широка употреба |
| Серия | Game Ultimate |
| Процесор |
AMD Ryzen 7 9850X3D (8-ядрен) TRAY
Базова честота:
4.7 GHz
Макс. честота:
5.20 GHz
Размер на кеша:
96 MB
| RAM-памет | 64GB (2x32GB) Corsair Vengeance RGB DDR5 6000 |
| SSD диск | 512GB Kioxia NVMe M.2 2230 |
| HDD-твърд диск |
| Видео карта |
Памет:
12GB
Тип памет:
GDDR7
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Ethernet RJ-45 port |
| Дънна платка |
Asus Prime B850-PLUS WIFI
Сокет:
AM5
Чипсет:
AMD B850
Памет:
4x DDR5 слотове за памет, поддържа до 256 GB
| Wi-Fi |
| USB Портове |
8 x USB 2.0 Type-A
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Аудио | Realtek ALC1220P 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| M.2 slot |
M.2_2 slot (Key M), type 2280 (supports PCIe 4.0 x4 mode)
M.2_1 slot (Key M), type 2280 (supports PCIe 5.0 x4 mode) |
| Ethernet |
ASUS LAN Guard
1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port |
| Компютърна кутия | Thermaltake View 270 Plus TG ARGB |
| Захранване |
ASUS TUF Gaming 850W, 80+ Gold PCIe 5.0, Fully Modular