Охладител за процесор CM MASTERLIQUID LITE 120 MLW-D12M-A20PW-R1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Оборота в минута: 650 ~ 2000 RPM (PWM) ± 10%
Съвместими сокети: Intel® LGA 2066 / 2011-v3 /...
ID: 128662
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Въздушен поток | 66.7 CFM ± 10% |
| Въздушно налягане | 2.34 mmH2O ± 10% |
| Ниво на шум | 6-30 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4-Pin |
| Pump | Pump MTTF:70,000 hours; Noise Level:< 8 dBA; Connector:3-Pin; Rated Voltage:12 VDC; Load Current:0.3 A; Power Consumption:3.96 W; |
| Допълнителна информация | Fan:120 x 120 x 25 mm (4.7 x 4.7 x 1"); Speed:650 ~ 2000 RPM (PWM) ± 10%; Air Flow:66.7 CFM ± 10%; Air Pressure:2.34 mmH2O ± 10%; MTTF FAN:160,000 hours; Noise Level:6-30 dBA; Connector:4-Pin (PWM); Rated Voltage:12 VDC |
| Други характеристики | Waterblock:80.3 x 76 x 42.2mm (3.2 x 3.0 x 1.7"); Radiator:157 x 119.6 x 27mm (6.2 x 4.7 x 1.1")/Material:Aluminum; |