Охладител за процесор Cooler Master Hyper 212 Black X Duo RR-S4KK-25DN-R1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер на вентилатора: 120 x 120 x 25 мм
Оборота в минута: 690-2500 RPM ±10%
Съвместими сокети: AM4, AM5, 1155, 1150, 1151,...
Височина: 152 мм
ID: 694590
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип охлаждане | Въздух |
| Съвместими сокети | AM4, AM5, 1155, 1150, 1151, 1056, 1700 |
| Въздушен поток | 70.7 |
| Ниво на шум | 32.8 dBA |
| Конектор | 4 PIN |
| Тегло | 0 kg |
| Височина | 152 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Дълбочина | 125 мм |