Охладител за процесор COUGAR Air Cooling Forza85 essential/85x... CGR-FZAE85
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер на вентилатора: 120мм
Оборота в минута: 2000 RPM
Съвместими сокети: Socket AM2 , Socket AM3 ,...
Височина: 160 мм
ID: 784190
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип охлаждане | Въздушно охлаждане |
| Съвместими сокети |
Socket AM2
| Въздушен поток | 82.48 CFM |
| Ниво на шум | 34.5 dB |
| Волтаж | 12 V |
| Брой вентилатори | 1 |
| Тип лагер | Hydro Bearing |
| Ширина на радиатора | 85 мм |
| Дълбочина на радиатора | 135 мм |
| Други характеристики | PWM Control |
| Височина | 160 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Дълбочина | 135 мм |