Охладител за процесор Gamdias 240mm - AURA GL240 v2 - aRGB GAMDIAS-AURA-GL240-V2
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Капацитет на охлаждане: 230 W
Размер на вентилатора: 120 мм
Оборота в минута: 800 RPM, 1800 RPM
Съвместими сокети: LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155,...
Височина: 27.0 мм
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 764255
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип охлаждане | Водно |
| Съвместими сокети |
LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155, LGA 1156, LGA 1200, LGA 1700, LGA 2011-0, LGA 2011-3, LGA 2066
AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, AM5, FM1, FM2, FM2+ |
| Въздушен поток | 147.2 CFM / 250.09 m3/h |
| Въздушно налягане | 2.12 mm H2O |
| Ниво на шум | 33.8 dBA |
| Конектор | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G), 4 pin PWM |
| Брой вентилатори | 2 |
| Тип лагер | Hydraulic Bearing |
| Скорост на помпата | 2600 RPM |
| Напрежение на помпата | DC 12 V |
| Материал воден блок | Меден |
| RGB | Addressable, Да |
| Височина | 27.0 мм |
| Ширина | 276.0 мм |
| Дълбочина | 120.0 мм |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | GAMDIAS-AURA-GL240-V2 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Водно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 AM3+ AM3 AM2+ AM2 FM2+ FM2 FM1 |
| ВОДЕН БЛОК | Меден |
| ПОМПА ОБОРОТИ | 2600 RPM |
| ПОМПА ВОЛТАЖ | DC 12 V |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| RGB | Addressable Да |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 147.2 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 33.8 dBA |
| РАЗМЕРИ | 276 x 120 x 27 mm |