Охладител за процесор HYTE THICC Q60 с LCD Display HYTE-FAN-Q60-BW
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 771358
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип охлаждане | Течност, Въздух |
| Въздушен поток | 105.8 CFM |
| Ниво на шум | 36 dbA |
| Конектор | 4 PIN |
| Оборота в минута | 0 - 3000 RPM |
| Скорост на помпата | 2000 - 4500 RPM |
| Тегло | 2.31 kg |
| Други характеристики | HYTE THICC FP12 Вентилатори, 5" Inch IPS Дисплей 1280 x 720 (293 PPI) 60Hz |
| Височина | 52.0 мм |
| Ширина | 288.0 мм |
| Дълбочина | 120.0 мм |