- NZXT T120 - Бял RC-TN120-B1 AMD/Intel (ID: 661088)
Охладител за процесор NZXT T120 - Бял RC-TN120-B1 AMD/Intel RC-TN120-W1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 661088
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип охлаждане | Въздух |
| Въздушен поток | 21.67 - 78.02 CFM |
| Ниво на шум | 17.9 - 30.6dBA |
| Конектор | 4-Pin (PWM) |
| Оборота в минута | 500-1,800 + 300 RPM |
| Тегло | 0.001 kg |
| Височина | 159.0 мм |
| Ширина | 120.0 мм |
| Дълбочина | 66.0 мм |