- Thermalright Assassin Spirit 120 EVO A-R... (ID: 756319)
Охладител за процесор Thermalright Assassin Spirit 120 EVO A-R... ASSASSIN-SPIRIT-120-EVO
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер на вентилатора: 120 мм
Оборота в минута: 500 RPM, 2000 RPM
Съвместими сокети: LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155,...
Височина: 156.0 мм
ID: 756319
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип охлаждане | Въздушно |
| Съвместими сокети |
LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155, LGA 1156, LGA 1200, LGA 1700, LGA 1851
AM4, AM5 |
| Въздушен поток | 68.9 CFM / 117.06 m3/h |
| Въздушно налягане | 2.21 mm H2O |
| Ниво на шум | 28.2 dBA |
| Конектор | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G), 4 pin PWM |
| Брой вентилатори | 1 |
| Тип лагер | Fluid Dynamic Bearing |
| RGB | Addressable, Да |
| Тегло | 525 g |
| Други характеристики |
AGHP Heatpipe GEN.4
| Височина | 156.0 мм |
| Ширина | 120.0 мм |
| Дълбочина | 48.0 мм |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | ASSASSIN-SPIRIT-120-EVO |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| RGB | Addressable Да |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-2000 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 68.9 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 28.2 dBA |
| РАЗМЕРИ | 120 mm x 48 mm x H156 mm |