Охладител за процесор Thermalright Assassin X 120 Refined SE A... ASSASSIN-X-120-REFINED-SE-ARGB
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер на вентилатора: 120 мм
Оборота в минута: 500 RPM, 1550 RPM
Съвместими сокети: LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155,...
Височина: 148.0 мм
ID: 853253
Вземи супер отстъпка:
AM4, AM5 |
| Въздушен поток | 66.17 CFM / 112.42 m3/h |
| Въздушно налягане | 1.53 mmH2O |
| Ниво на шум | 25.6 dBA |
| Конектор | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G), 4 pin PWM |
| Брой вентилатори | 1 |
| Тип лагер | Fluid Dynamic Bearing |
| RGB | Addressable, Да |
| Тегло | 750 g |
| Други характеристики |
100% RAM Compatibility
148 mm Height - Fit For ATX AGHP Heatpipe GEN.4 Easy Install High End Thermal Paste |
| Височина | 148.0 мм |
| Ширина | 120.0 мм |
| Дълбочина | 146.0 мм |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | ASSASSIN-X-120-REFINED-SE-ARGB |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| RGB | Addressable Да |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-1550 RPM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 66.17 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 25.6 dBA |
| РАЗМЕРИ | 120 x 146 x 148 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 148 mm Height - Fit For ATX 100% RAM Compatibility AGHP Heatpipe Gen.4 Easy Install High End Thermal Paste |