- Thermalright Burst Assassin 120 EVO Dark... (ID: 855997)
Охладител за процесор Thermalright Burst Assassin 120 EVO Dark... BURST-ASSASSIN-120-EVO-DARK
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер на вентилатора: 120 мм
Оборота в минута: 500 RPM, 1500 RPM
Съвместими сокети: LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155,...
Височина: 156.0 мм
ID: 855997
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип охлаждане | Въздушно |
| Съвместими сокети |
LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155, LGA 1156, LGA 1200, LGA 1700, LGA 1851
AM4, AM5 |
| Въздушен поток | 124.17 CFM / 210.97 m3/h |
| Въздушно налягане | 1.53 mm H2O |
| Ниво на шум | 25.6 dBA |
| Конектор | 4 pin PWM |
| Брой вентилатори | 2 |
| Тип лагер | S-FDB Bearing |
| Други характеристики | 6 mm copper heat pipes, Blackout aesthetic coating, Premium aluminium top plate, TL-C12B V2 and TL-C12RB-S V2 / reverse fan |
| Височина | 156.0 мм |
| Ширина | 124.0 мм |
| Дълбочина | 52.0 мм |
| Гаранция | 72 месеца |
| Код на продукта | BURST-ASSASSIN-120-EVO-DARK |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1150 LGA 1151 LGA 1155 LGA 1156 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-1500 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 124.17 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 25.6 dBA |
| РАЗМЕРИ | 124 x 52 x 156 mm |