Охладител за процесор Thermalright Peerless Assassin 120 Digit... PEERLESS-ASSASSIN-120-DIGITAL-BK
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер на вентилатора: 120 мм
Оборота в минута: 500 RPM, 1850 RPM
Съвместими сокети: LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155,...
Височина: 162.0 мм
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 816838
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип охлаждане | Въздушно |
| Съвместими сокети |
LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155, LGA 1156, LGA 1200, LGA 1700, LGA 1851
AM4, AM5 |
| Въздушен поток | 177.78 CFM / 302.05 m3/h |
| Въздушно налягане | 2.21 mm H2O |
| Ниво на шум | 25.6 dBA |
| Конектор | 4 pin PWM, 9-pin USB 2.0 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Тип лагер | S-FDB Bearing |
| RGB | Addressable, Да |
| Други характеристики | C1100 Pure copper nickel plated, Digital Connector: MB 9 pin/USB Port, Heat pipes: 6 mm heatpipe |
| Височина | 162.0 мм |
| Ширина | 125.0 мм |
| Дълбочина | 138.0 мм |
| Гаранция | 72 месеца |
| Код на продукта | PEERLESS-ASSASSIN-120-DIGITAL-BK |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| RGB | Addressable Да |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-1850 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM 9-pin USB 2.0 |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 177.78 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 25.6 dBA |
| РАЗМЕРИ | 125 x 138 x 162 mm |