- Thermalright Peerless Assassin 120 White... (ID: 756267)
Охладител за процесор Thermalright Peerless Assassin 120 White... PEERLESS-ASSASSIN-120-WH
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер на вентилатора: 120 мм
Оборота в минута: 500 RPM, 1550 RPM
Съвместими сокети: LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155,...
Височина: 157.0 мм
ID: 756267
Вземи супер отстъпка:
AM4, AM5 |
| Въздушен поток | 132.34 CFM / 224.85 m3/h |
| Въздушно налягане | 1.53 mm H2O |
| Ниво на шум | 25.6 dBA |
| Конектор | 4 pin PWM |
| Брой вентилатори | 2 |
| Тип лагер | Fluid Dynamic Bearing |
| Тегло | 750 g |
| Други характеристики |
6 Anti-Gravity Heat Pipes
| Височина | 157.0 мм |
| Ширина | 125.0 мм |
| Дълбочина | 135.0 мм |
| Гаранция | 72 месеца |
| Код на продукта | PEERLESS-ASSASSIN-120-WH |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-1550 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 132.34 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 25.6 dBA |
| РАЗМЕРИ | 125 mm x W135 mm x H157 mm |