Охладител за процесор Thermaltake Astria 600 ARGB White CL-P139-CA12SW-A
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер на вентилатора: 120 x 120 x 25 mm
Оборота в минута: 500 - 1800 RPM
Съвместими сокети: Intel: LGA...
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 804413
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Тип охлаждане | Air cooling |
| Съвместими сокети | Intel: LGA 2066/2011/1851/1700/1200/1156/1155/1151/1150; AMD: AM5/AM4 |
| Ниво на шум | 26.8 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност | 265 W |
| Брой вентилатори | 2 |
| Подсветка | ARGB |
| Цвят | White |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CL-P139-CA12SW-A |
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Technology Co., Ltd. 5F, No. 185, Sec.2, Tiding Blvd., Neihu Dist., Taipei City 114, Taiwan |