Охладител за процесор Thermaltake UX200 SE White ARBG CL-P116-AL12SW-A
Топ цена
Размер на вентилатора: 120 x 120 x 25 mm
Оборота в минута: 800 - 1800 RPM
Съвместими сокети: Intel LGA...
Характеристики
| Тип охлаждане | Air cooling |
| Ниво на шум | 25 dB |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност | 170 W |
| Брой вентилатори | 1 |
| Подсветка | ARGB |
| Цвят | White |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CL-P116-AL12SW-A |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Technology Co., Ltd. 5F, No. 185, Sec.2, Tiding Blvd., Neihu Dist., Taipei City 114, Taiwan |