- TP-Link TL-WPA4220 AV500 Starter Kit (ID: 191279)
Powerline адаптер TP-Link TL-WPA4220 AV500 Starter Kit TL-WPA4220 Starter Kit
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 191279
Вземи супер отстъпка:
| Сертификати |
HomePlug AV
| Цвят | Бял, Бял |
| Предаване на данни | up to 500Mbps, Wi-Fi - 2.4GHz (300Mbps) |
| Размери | 94 x 54 x 40 mm |
| Консумация на енергия | Standby: 4.610W (220V/50Hz), Typical: 7.216W (220V/50Hz) |
| Ethernet портове | 1, 2, 3 |
| Интерфейс | Wi-Fi/Wi-Fi Clone Button, Reset Button, Pair Button, Да |
| Други характеристики | Бутон сдвояване |
| Изходна мощност | Максимална: 7.608W (220 V / 50 Hz) |