- TP-Link TL-WPA4220 AV600 300 Mbps (ID: 191280)
Powerline адаптер TP-Link TL-WPA4220 AV600 300 Mbps TL-WPA4220(EU)
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 191280
Вземи супер отстъпка:
| Сертификати |
CE
FCC RoHS Enable/DisableWireless Radio,WMM Wireless Statistics |
| Цвят | Бял, Бял |
| Предаване на данни | Up to 300Mbps |
| Размери | 94 x 54 x 40 mm |
| Консумация на енергия | Standby: 4.170W (220V/50Hz), Typical: 5.086W (220V/50Hz) |