Принтер Brother HL-L3220CW Colour LED Printer HLL3220CWYJ1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Технология на печат: LED
Цветен обхват: Цветен
Размер на медията: A4, Letter, Legal, Mexico...
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 691317
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Месечно натоварване | 40 000 pages; Recommended Monthly: Up to 3 000 pages |
| Скорост | Up to 18 ppm - B/W - A4 (210 x 297 mm) Up to 18 ppm - colour - A4 (210 x 297 mm) |
| Скорост на принтиране ч/б | 18 ppm; FPOT: Less than 15.0 Seconds |
| Резолюция на принтиране ч/б | 600 x 600 dpi, 2 400 dpi class (2400 x 600) quality |
| Тип на медията | Plain Paper, Thin Paper, Recycled Paper |
| Размер на медията |
A4
Letter Legal Mexico Legal India Legal Executive A5 A5 Long Edge A6 B5 (JIS) B5 (ISO) B6 (JIS) A4 Short (270mm) Folio 16K (195x270mm) |
| Поддържано тегло на медията | 60 to 105 g/m2 |
| Памет | 256MB |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Standard Tray: 250 Sheets, Manual Feed Slot: 1 Sheet |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 150 sheets |
| Консумативи |
Standard toners: TN-248BK - 1000 pages
| Съвместими операционни системи | Windows, mac OS, Linux |
| Размери | 399 x 399 x 239 |
| Цвят | White/Grey |
| Други характеристики | 1 Line LCD with Keys (16 characters x 1 line) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Цветен обхват | Цветен |
| Технология на печат | LED |
| Тегло | 14.7 kg |
| Безжична мрежа | 2.4GHz: IEEE 802.11 b/g/n (Infrastructure Mode) IEEE 802.11 g/n (Wi-Fi Direct), 5GHz: IEEE 802.11 a/n (Infrastructure Mode) IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct); Mobile connectivity: Brother Mobile Connect, Airprint, Mopria |
| Препоръчителен месечен обем | Up to 3000 pages |
| Connectivity technology | Безжичен |
| Language simulation |
PCL 5E
PCL 5C PCL 6 BR-Script3 PCL XL 3.0 PDF 1.7 |
| Fonts included | 73 x scalable PCL 12 x bitmapped PCL 66 x scalable PostScript |
| Вградени устройства | 1 line LCD display |
| Monochrome first print out time | 15 sec |
| Color first print out time | 15 sec |
| Капацитет на медията | 250 sheets |
| Media feeders | Input tray: 1 x automatic - 250 sheets - Legal (216 x 356 mm) weight: 60 g/m² - 105 g/m² Bypass tray: 1 x manual - 1 sheet - 216 x 355.6 mm weight: 60 g/m² - 105 g/m² Output tray: 1 - 150 sheets |
| Размери на пликове | International DL (110 x 220 mm), Com-10 (105 x 241 mm), International C5 (162 x 229 mm), Monarch (98.4 x 190.5 mm) |