Принтер Brother HL-L6210DW Laser Printer HLL6210DWRE1
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Технология на печат: Laser
Цветен обхват: Черно/Бял
Размер на медията: ANSI A (Letter) (216 x 279...
Двустранен печат: yes
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 686360
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Скорост | Up to 50 ppm - B/W - A4 (210 x 297 mm) Up to 52 ppm - B/W (ISO/IEC 24734) - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) Up to 24 ipm - B/W duplex - A4 (210 x 297 mm) Up to 24 spm - B/W duplex - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) |
| Резолюция | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Резолюция на принтиране ч/б | 1200 x 1200 dpi |
| Тип на медията |
Standard & Optional Trays
| Размер на медията |
ANSI A (Letter) (216 x 279 mm)
Legal (216 x 356 mm) Executive (184 x 267 mm) A4 (210 x 297 mm) A5 (148 x 210 mm) A6 (105 x 148 mm) Folio (216 x 330 mm) JIS B5 (182 x 257 mm) 195 x 270 mm |
| Поддържано тегло на медията | 60 g/m² - 230 g/m² |
| Памет | 256 MB |
| Интерфейс | USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) |
| Мрежа | Gigabit Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T) |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 150 sheets |
| Двустранен печат |
| Съвместими операционни системи | Windows, Mac OS & Linux |
| Размери | 37.3 cm x 38.8 cm x 28.9 cm |
| Цвят | White-Black |
| Други характеристики |
Emulations: PCL6
| Гаранция | 24 месеца |
| Цветен обхват | Черно/Бял |
| Тегло | 12.7 kg |
| Дисплей | 1 line LCD |
| Безжична мрежа |
2.4GHz: IEEE 802.11 b/g/n (Infrastructure Mode)
IEEE 802.11 g/n (Wi-Fi Direct); 5GHz: IEEE 802.11 a/n (Infrastructure Mode) IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct); Mobile connectivity: Brother Mobile Connect Airprint Mopria |
| Препоръчителен месечен обем | Up to 8000 pages |
| Connectivity technology | Безжичен |
| Language simulation |
PCL 6
BR-Script3 IBM ProPrinter XL EPSON FX-850 PDF 1.7 |
| Вградени устройства | 1 line LCD display |
| Monochrome first print out time | 6.7 sec |
| Капацитет на медията | 620 sheets |
| Media feeders | Input tray: 1 x automatic - 520 sheets - Legal (216 x 356 mm) weight: 60 g/m² - 163 g/m² Multi-purpose tray: 1 - 100 sheets - 215.9 x 355.6 mm weight: 60 g/m² - 230 g/m² Output tray: 1 - 150 sheets |
| Размери на пликове | International DL (110 x 220 mm), Com-10 (105 x 241 mm), International C5 (162 x 229 mm), Monarch (98.4 x 190.5 mm) |
| Портове | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B 1 x Gigabit LAN |
| Консумация на енергия в работен режим | 710 Watt |
| Power consumption stand by | 31 Watt |
| Voltage required | AC 220 - 240 V |
| Консумация на енергия в режим на сън | 5.5 Watt |
| Remote management protocol |
SNMP 3
HTTPS IPPS SMTP Syslog |
| Протоколи за сигурност |
Kerberos
| Код на продукта | HLL6210DWRE1 |
Виж повече
Допълнителна информация
- Fast printing for increased efficiency
High-quality output with a print speed up to 50 ppm helps boost productivity and ensures fast, professional quality documents for busy offices. - Low-cost printing