Принтер Epson LX-350 C11CC24031
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 5626
Вземи супер отстъпка:
| Number of pins | 9-pin |
| Брой колони | 80 columns |
| Буферна памет | 128 KB |
| Брой копия | 4 plus one original |
| Емулация | ESC/P |
| Надеждност | Mean Time Between Failures: 10 000 Hours, Print Head Life: 400 Million Strokes/Wire |
| Резолюция на принтиране ч/б | 240 x 144 dpi |
| Тип на медията | Envelopes, labels, plain paper, continuous forms |
| Памет | 128 KB |
| Интерфейс | Bidirectional parallel, Parallel, USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B |
| Консумативи | Epson SIDM Black Ribbon Cartridge for LX-350/LX-300/+/+II (4 Million Chars) |
| Размери | 34.8 cm x 27.5 cm x 15.4 cm |
| Други характеристики | Document Feed: Single sheet rear, Continuous paper rear, Paper output rear; Noise: Operation: 53 dB(A); Weight: 4.4 kg; Dimensions: 360 x 450 x 230 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Цветен обхват | Черно/Бял |
| Технология на печат | Matrix |
| Тегло | 4.1 kg |
| Connectivity technology | С кабел |
| Language simulation | EPSON ESC/P |
| Портове | 1 x parallel - 36 PIN Centronics 1 x serial - 9 pin D-Sub (DB-9) 1 x USB - 4 pin USB Type B |
| Консумация на енергия в работен режим | 27 Watt |
| Включен софтуер | EPSON Status Monitor |
| Код на продукта | C11CC24031 |
Epson LX-350 е компактен 9-пинов матричен принтер, който е идеалното решение за малки бизнеси и офиси. Достъпната му цена и изгодната цена на принтирана страница го правят перфектният избор за всяка фирма. Когато е в режим Сън, принтерът използва едва 1,1W, а когато работи използва 27W, като по този начин той се квалифицира за ENERGY STAR с отличната си енергийна ефективност. Epson LX-350 принтира върху хартия с до пет слоя (1 оригинал + 4 копия). В допълнение принтера ви позволява да работите по най-удобния за вас начин, благодарение на автоматично сменящите се паралелен, сериен и USB интерфейс.