Процесор Intel Core Ultra 5 225F (10-ядрен) BX80768225F
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Сокет: LGA1851
Честота: 2.70 GHz
Turbo boost: 4.90 GHz
Физически ядра: 10
Логически ядра: 10
Кеш памет: 20 MB Intel® Smart Cache , ...
Кодово име: Arrow Lake-S
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 872177
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Серия | Intel Core Ultra 5 |
| Серия | Intel Core Ultra 5 (10-ядрен) |
| Модел | U5225F |
| Кодово име | Arrow Lake-S |
| Сокет | LGA1851 |
| Честота | 2.70 GHz |
| Turbo boost | 4.90 GHz |
| Кеш памет |
20 MB Intel® Smart Cache
Total L2 Cache: 22 MB |
| Размер на L2 кеша | 22 MB |
| Instruction set | 64-bit |
| Максимално поддържана памет | 192GB |
| Брой канали за памет | 2 |
| Описание на поддържаната памет | DDR5 |
| Поддържана скорост на паметта | 6400MHz(PC5-51200) |
| Максимален брой PCI Express lanes | 24 |
| Вградено видео | Intel Core Ultra |
| Технологии |
Enhanced SpeedStep Technology
| Охладител | Cooling Fan |
| Използвана мощност | 121 W |