Процесор Intel Core Ultra 7 265F (20-ядрен), Box BX80768265F
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Сокет: FCLGA1851
Честота: 4.6 GHz
Turbo boost: 5.3 GHz
Физически ядра: 20
Логически ядра: 20 threads
Кеш памет: 30 MB
Кодово име: Arrow Lake
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 792924
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Серия | Intel Core Ultra 7 |
| Серия | Intel Core Ultra 7 (20-ядрен) |
| Модел | 265F |
| Кодово име | Arrow Lake |
| Генерация | Series 2 |
| Сокет | FCLGA1851 |
| Честота | 4.6 GHz |
| Turbo boost | 5.3 GHz |
| Физически ядра | 20 |
| NPU | до 13 TOPS |
| Кеш памет | 30 MB |
| Детайли за кеш паметта | Smart Cache - 30 MB L2 - 36 MB |
| Размер на L2 кеша | 36 MB |
| Instruction set | 64-bit |
| Максимално поддържана памет | 256GB |
| Брой канали за памет | 2 |
| Описание на поддържаната памет | DDR5 |
| Поддържана скорост на паметта | 6400MHz(PC5-51200) |
| PCI Express revision | 4.0/5.0 |
| Възможни PCI Express конфигурации | 1x16+2x4, 2x8+2x4, 1x8+4x4 |
| Максимален брой PCI Express lanes | 24 |
| Интегрирани функции на графичния процесор | Intel Quick Sync Video, Quad Display Capable |
| Оувърклок | Да |
| Литография на матрицата | 3 nm |
| Технологии |
Execute Disable Bit
| Охладител | Да |
| TDP | 65 W |
| Температурна спецификация | 105 °C |
| Използвана мощност | 65 W |