- Начало
- PC Компоненти
- Процесори
- Lenovo
- AMD EPYC
- LENOVO ThinkSystem SR665 AMD EPYC 7302 16C 155W 3.0GHz Processor w (ID: 376133)
Процесор LENOVO ThinkSystem SR665 AMD EPYC 7302 16C 155W 3.0GHz Processor w 4XG7A38058
изчерпано
Честота: 3 GHz
Turbo boost: 3.3 GHz
Физически ядра: 16-core
Логически ядра: 32 threads
Кеш памет: 128 MB
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
18 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 376133
Характеристики
| Серия | AMD EPYC |
| Модел | AMD EPYC 7302 |
| Честота | 3 GHz |
| Turbo boost | 3.3 GHz |
| Физически ядра | 16-core |
| Логически ядра | 32 threads |
| Кеш памет | 128 MB |
| Детайли за кеш паметта | L3 - 128 MB |
| PCI Express revision | 4.0 |
| Максимален брой PCI Express lanes | 128 |
| Литография на матрицата | 7 nm |
| TDP | 155 W |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | 4XG7A38058 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка