- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Acer
- Aopen
- Acer AOPEN QF23S LCD 1080 (ID: 902974)
Проектор Acer AOPEN QF23S LCD 1080 MR.JVC11.005
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Резолюция: 1920 x 1080
Яркост (lumens): 6500 lumens
Размери на екрана: 40"~120"
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902974
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Серия | Aopen |
| Проекторна система | LCD |
| Яркост (lumens) | 6500 lumens |
| Контраст | 1000:1 |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Размери на екрана | 40"~120" |
| Размери | 130 x 155 x 170 мм |
| Тегло (кг) | 1.2kg |
| Цвят | Жълт |
| HDMI |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | MR.JVC11.005 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка