- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Проектори
- Acer
- ACER AOPEN QP30 LCD 1080p 7500 LED Lm 300 ANSI LED 1000:1 HDMI Smart PJ Wifi Euro Power EMEA (ID: 890347)
Проектор ACER AOPEN QP30 LCD 1080p 7500 LED Lm 300 ANSI LED 1000:1 HDMI Smart PJ Wifi Euro Power EMEA MR.P0B11.001
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Резолюция: Full HD (1920 x 1080)
Яркост (lumens): 7500 lumens
Коефициент на увеличение: 1x
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 890347
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Проекторна система | LCD projector - 1080p |
| Яркост (lumens) | 7500 lumens |
| Контраст | 1000:1 |
| Резолюция | Full HD (1920 x 1080) |
| Разстояние от екрана | 1.1 m - 3.8 m |
| Поддържани формати | 16:9 (native) / 4:3 (supported) |
| Звук | 3 Watt |
| Тип на звука | Stereo |
| Коефициент на увеличение | 1x |
| Фокусно разстояние | 1.42:1 |
| Вход | USB (Type A 2.0), share output port |
| Изход | DC Out (5V/0.5A, USB Type A 2.0), PC Audio (3.5mm mini jack) |
| Вид лампа | LED |
| Живот на лампата | 30,000 Hours |
| Размери | 16.6 x 13.3 x 10.0 cm |
| Тегло (кг) | 830 g |
| Цвят | Green |
| Други характеристики | +/-30° (Vertical, Manual & Auto), +/-30° (Horizontal, Manual & Auto) 4-Corner adjustment |
| Трапецовидна корекция | Vertical, horizontal |
| Трапецовидна корекция (верт.) | -30 / +30 |
| Трапецовидна корекция (хор.) | -30 / +30 |
| HDMI | HDMI |
| Гаранция | 24 месеца |
| Възпроизвеждане на цветове | 16.7 million colours (24-bit) |
| Included cables in the package | 1 x HDMI cable |
| Вградени високоговорители | Integrated |
| Вградени устройства | Speaker |
| Аксесоари | Remote control |
| Brightness (economy) | 300 ANSI lumens |
| Размер на изображението | 88.9 cm - 304.8 cm |
| Функции | 4 Corner Correction |
| Максимална честота на опресняване (V x H) | 60 Hz x 32.2 kHz |
| Интерфейс | 1 x USB - Type A |
| Волтаж | AC 100-240 V |
| Ширина | 16.6 cm |
| Височина | 10 cm |
| Дълбочина | 13.3 cm |
| Работна влажност | 80% RH |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 35 °C |
| Код на продукта | MR.P0B11.001 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| AOPEN MR.P0B11.001ps.pdf | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка